תחפושות מאליאקספרס

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תכל'ס מה שמשנה מיפנית לסינית זה התסרוקת על הראש, הרבה חותר מהבגד

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת תחפושת לתינוקת בת 7/8 חודשים.
יש לכן משהו להציע? (אליאקספרס חסום ציפי-פתוח)

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לכם קישור עם המלצות למיקי מאוס לבן גיל ארבע חמש?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לכם קישור עם המלצות למיקי מאוס לבן גיל ארבע חמש?
אני העליתי תמונה של תאומים מיקי ומיני מאוס באשכול התחפושות תשע"ח, זה ממש פשוט, את המכנס האדום הזמנתי מנקסט ותפרתי מעל 2 אליפסות לבנות מגופיה ישנה, קניתי בגד גוף שחור (הוא היה עדיין עם טיטול) אבל את יכולה חולצה שחורה, שלייקס צהובים קניתי באחד הבזארים של התחפושות וכן הקשת עם האזניים, חוץ מזה גרביים צהובות ונעליים שחורות. הציעו לי בזמנו לשים את הגרביים מעל הנעליים שייראה יותר אמיתי, אבל לא הייתי מסוגלת שילכלך נוראות את הגרביים (גם אם לא אשתמש בהן שוב)

• תודה
Reactions: dag

meg

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחפשת תחפושת של שפית לגיל 9
אשמח אם יש למישהי המלצה (מניסיון) מאליאקספרס וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה