תחפושות לפורים לשלשה בנים

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י פוינט ק גת;936026:
מכירה משהי שחיפשה ל-100,101,102.
כלומר: שוטר, כבאי, איש מד"א
בדיוק מה שרציתי להציע, שנה שעברה חיפשתי את שני הבנים לשוטר וכבאי וכמובן אפשר לצרף פרמדיק, שוטר- קניתי אזיקים, תפרתי לו על חולצה תכלת כפתורים כחולים, ציירתי על טפט כחול סמל וקניתי כובע וצפצפה, לכבאי קניתי סט זול ב20 ש"ח הדבקתי מאחורה צנור - אינהלציה מלופף בטייפ חשמל אדום שחובר למכשיר, כובע בכ- 2 ש"ח, ולבוש בפיג'מה פלסטיק- הלכתי לחפש בבגדי יד שניה- ומצאתי! בס"ד! הכנתי להם את הסמל ברעיון שהעלו שנה שעברה עם שמם מה שמכניסים לתוך פלסטיק עם סיכה שמתחברת לבגד, הילדים היו בעננים,
שנה קודם חיפשתי את שלושת הבנים: לנגנים והקטן לתוף,
קניתי בקבוק לסבים וכד' לליקר בצורת כינור- יש כזה למילוי, והדבקתי את התמונות בשני צדדים.
ושנה קודם לשלוש פירות- אגס, תפוח אדום, תפוז, והדודה התחפשה בדיוק לכוס מיץ, זה היה חמוד!

קבצים מצורפים

• שוטר-וכבאי.jpg
    1 MB · צפיות: 67
  • פירות-וכוס-מיץ.jpg
    KB 348.5 · צפיות: 54
  • נגנים-ותוף.jpg
    KB 224.3 · צפיות: 59
  • נגנים-ותוף-2.jpg
    KB 144.1 · צפיות: 39

עננים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י ov;936014:
קופצת על האשכול-
מחפשת תחפושת לתאומים בן בת בני שנתיים

תודה מראש!

זה אולי קצת נדוש אבל יכול לצאת מאוד יפה.
כפרי וכפריה, אפשר בצבעים תואמים,
אני עשיתי לכפרי מכנסים נפוחות עם גומי במותן ולמטה, ואפודה. (זה היה נראה קצת כמו קאבוי בסופו של דבר) ולכפריה חצאית עם גומי במותן ומעל זה משהו שנע בין סינר לסרפן (בהשראת ילדת-התות או משהו דומה, כמו שצירו פעם במכתביות של הילדות)

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשהייתי קטנה אמא שלי חיפשה אותי לכפריה שמנמנה
היא לקחה 2 מכנסיים תפרה אותם ומלאה אותם בחומר המילוי של הכריות
לבשתי את המכנסיים מתחת לחצאית כפרית
וחוץ מזה היו את כל האביזרים הנילווים

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ארבע;935902:
אפשר לחפש אותם לתורה, עבודה וגמילות חסדים. איך לחפש לעבודה אין לי רעיון כרגע (-:
חרדי חדש:D

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ראיתי רעיון יפה
סֶגֶל רפואי: רופא, מנתח ואח

ו

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תקוה;936350:
ראיתי רעיון יפה
סֶגֶל רפואי: רופא, מנתח ואח

ו

חשבתי לחפש את ילדי לזה.
יש לך תמונות

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
אני דמיינתי לחפש את ילדי לילדי כפר ולכל אחד לתת תפקיד אחר: מוכר בייגלך, כפריה עם ביצים, וכו'.
אבל הבן שלי מעדיף להיות שוטר, הבת - כלה, ורק בת השלוש עדיין לא מתנגדת לתחפושת הכפריה. אז לפחות שליש מהדמיון יוכל לצאת לפועל.

אושרart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ארבע;935902:
אפשר לחפש אותם לתורה, עבודה וגמילות חסדים. איך לחפש לעבודה אין לי רעיון כרגע (-:

יש תחפושת כותל(איזו עבודה שבלב...)

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לתאומים בן ובת ,
מכירה משהו שקנה ארנב תכלת פרוותי של רוביז וכן ארנבת ורודה
מתוק מאוד!!

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעלי מלאכה מ'תוצרת' העיירה:
חייט, נגר, חלבן, סנדלר וכו'

טללים

משתמש חדש
לתאומים בן ובת אפשר "together" ואז לחפש אותם לשני גזרים עם הכיתוב הזה
זה מוכר אבל חמוד מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה