תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.
כתבת שזאת ממש עבודה שמתאימה לאברכים, אז זהו שממש ממש לא.
לא לחינם הענף עם מחסור נוראי למרות שהמשכורות סבבה, וההכשרה על חשבון החברות.
זה לא מתאים לא לאברכים ולא לבני אנוש
והראיה היא שרוב הנהגים (לא כולם) הם או ערבים או קשיי יום מתוסכלים שמוציאים את העצבים שלהם על הנוסעים

יש אומר

משתמש רשום
ממש לא בטוח שלהחליף חברה יעזור
בתור תושב ביתר כיום ומ"ע עד לפני תקופה
אין מה להשוות את חברת קווים בביתר לעומת קרית ספר לא יאומן שמדובר באותה חברה
כנראה יש סיבה או סיבות אחרות למצב המחפיר במ"ע שלא בהכרח קשורים רק לחברה המפעילה אין לי מושג מה הם...
כך שעד שלא יטפלו בשורש הבעיה לא ממש יעזור להחליף חברה
כמדומה לי ששמעתי שמנהל התחנה במודיעין עילית (שכנראה מקורב...) פשוט שונא חרדים...
וכנראה שאין דרך להחליף אתו.....

הייתם מיד צריכים להתקשר למשטרה ולהתלונן!
אין להם שום סמכות, לא לעכב אתכם, ולא לקחת רב קו לעצמם.
זה נראה להם מוזר שתמיד שהם עולים בתחנה פתאום כולם צריכים לרדת

מה זה משנה מה שנראה להם?
עדיין אין להם שום סמכות לעכב אף נוסע, כולל נוסע שמודיע להם שהוא לא שילם והם רוצים לתת לו דוח גם הוא יכול לרדת בתחנה הקרובה ולא חייב למסור להם פרטים מזהים וכלום.
אני לא בטוח אבל יכול להיות שאתה צודק אבל בכ"א זה חילול ה' גדול

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אין לי נסיון איתם ב"ה בעיר. מתניידת ברכב.
דבר ראשון תמיד זכור לי שקווים יש להם המון תדירות בטח לעומת אגד בירושלים
תמיד עינינו עמדו כלות לראות איך האוטובוסים של קווים מגיעים אחד אחרי השני, חלקם לא של החברה כי חסר אז הם מוציאים אוטובוסים פרטיים העיקר שיהיה אוטובוסים, ובין שיירה של קווים למודיעין עילית מבצבץ לו איזה אוטובוס מסכן של אגד עמוס בלי מקום לעמוד.
אולי המצב השתנה לרעה? לא יודעת. המצב של התחבורה גרוע בכל הארץ ולא רק במודיעין עילית
אבל יש לי פתרון שאני רואה שהוא כבר קורה בשטח.
צריך נהגים יהודים!!! זאת בדיוק עבודה שמתאימה לאברכים שצריכים לצאת לעבודה כי צריך כסף....
רואים את זה בשטח יותר ויותר ב"ה, גם נוסעים יותר רגוע בלי לדפוק רכבים בדרך וגם רגוע כהורים שהילדים נוסעים איתם ולא עם ערבים. האווירה טובה. למה לא?
באשדוד המצב עם אגד פשוט קטסטרופה.
אוטובוסים שמתמלאים ברובע הראשון במסלול ולא עוצרים בשאר הרובעים,
אוטובוסים שלא עוצרים מרוב עומס ברוב התחנות בירושלים,

באשדוד המצב עם אגד פשוט קטסטרופה.
אוטובוסים שמתמלאים ברובע הראשון במסלול ולא עוצרים בשאר הרובעים,
אוטובוסים שלא עוצרים מרוב עומס ברוב התחנות בירושלים,
ג"כ קו 402 מבני ברק לירושלים בימי שישי כל דקה יוצא אוטובוס וזה לא עוזר עדיין מפוצץ ויש עומס

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
תלונות זה כלום ושום דבר
חבל על הכוחות
רק תביעות קטנות
רק כשמרגישים בכיס מתחילים לזוז
כמו שסיפרתי כבר, אני זכיתי ב300 שח על תביעת איחור של אוטובוס
ושמעתי על מישהי שהגישה 28 תלונות בתביעה אחת (50 שח) וזכתה ב8000 שח!
כל זאת מבלי להגיע לבית משפט. רק כמה דקות של עבודה להוריד את הטפסים, למלא, לסרוק ולשלוח

אוהב ספר

משתמש פעיל
בלת"ק ניתן להגיש תלונה במערכת נדרים פלוס דרך קופת צדקות שמשון,
מצורף קישור להדגמה
https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=5776540
מבירור עם בעל קופה נוספת שנמצא אצלו הטופס הנ"ל,
משרד התחבורה יודע אלו תלונות מגיעות דרך נדרים פלוס ואינו מתיחס אליהם [לטענתו זה לא חוקי, ואולי אפשר לתבוע אותם],
לפעמים כשיש לו זמן הוא מזין באתר משרד התחבורה את התלונות, וכך הן מטופלות.
ובכל זאת עדיף להתלונן בנדרים פלוס מאשר לא להתלונן כלל, כיון שבסופו של ענין הם מתועדות ואולי יום אחד הן יבואו לידי שימוש.

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
מה זה משנה מה שנראה להם?
עדיין אין להם שום סמכות לעכב אף נוסע, כולל נוסע שמודיע להם שהוא לא שילם והם רוצים לתת לו דוח גם הוא יכול לרדת בתחנה הקרובה ולא חייב למסור להם פרטים מזהים וכלום.
גם אותי הוא חסם ולא נתן לי לרדת, פשוט העפתי לו את היד וירדתי
תאמת הוא היה בהלם....
אל תפחדו מהם, פשוט לרדת ולא לספור אותם.

פ.נ

משתמש מקצוען
מבירור עם בעל קופה נוספת שנמצא אצלו הטופס הנ"ל,
משרד התחבורה יודע אלו תלונות מגיעות דרך נדרים פלוס ואינו מתיחס אליהם [לטענתו זה לא חוקי, ואולי אפשר לתבוע אותם],
לפעמים כשיש לו זמן הוא מזין באתר משרד התחבורה את התלונות, וכך הן מטופלות.
ובכל זאת עדיף להתלונן בנדרים פלוס מאשר לא להתלונן כלל, כיון שבסופו של ענין הם מתועדות ואולי יום אחד הן יבואו לידי שימוש.
זה נושא מאוד מורכב שלדעתי אורי מקלב שנימצא במישרד התחבורה חייב לטפל בזה בדחיפות
צריך עקוב אחרי זה על בסיס יומי
לעשות עבודת שטח(מאמינה שקיבל מלא פניות בנושא שמקום לשלוח פנייה בכתב למישרד התחבורה ולקבל מיכתב חוזר שלא קרה כלום צריך פשוט לרדת לשטח ולבדוק אחרי כל הנתונים במערכת ולראות באמת את הכל בעינים)
היה לי שיחה עם שוטר כי התלוננתי ביגלל פקח (לא קשור לנושא וזה גם היה בעיר ירושלים) ואמר לי שמישרד התחבורה לא עושה כלום ויותר מזה כל הנושא הזה של קווים מחליפים זה עוד יותר בעייה כי אין להם באמת מידע לגבי זה

נערך לאחרונה ב:

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
תלונות זה כלום ושום דבר
חבל על הכוחות
רק תביעות קטנות
רק כשמרגישים בכיס מתחילים לזוז
כמו שסיפרתי כבר, אני זכיתי ב300 שח על תביעת איחור של אוטובוס
ושמעתי על מישהי שהגישה 28 תלונות בתביעה אחת (50 שח) וזכתה ב8000 שח!
כל זאת מבלי להגיע לבית משפט. רק כמה דקות של עבודה להוריד את הטפסים, למלא, לסרוק ולשלוח
באיזה אתר מגישים?!
כבר הגשתי למעלה מ10 פעמים........... בנתיים חוץ מביזבוז זמן לא יצא לי כלום מי זה!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
תשלחו במקביל לנציב תלונות המדינה רק מהם מקבלים מענה
(אבל צריך ישר עוד באותו יום)

זוטאני

משתמש צעיר
אני מאלה שאוהבים לנהוג שעות, עבודה בתחצ זה פשוט מגלקסיה אחרת, אבל חבל על הויכוח זה מיותר, אני רק מקווה שלפני שאדם פונה ומתחייב לחברה ע"מ לקבל הכשרה ורישיון על חשבונה שיבדוק טוב טוב את התנאים וישוחח עם נהגים אחרים.
ברור שזה מיותר
זה עבודה שיש שמתאימים לה ויש שלא וכל אחד יעשה את זה החישוב שלו
לא הבנתי למה בכלל זה נכנס לויכוח אם זה עבודה קשה או לא
זה לא הענין

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה