תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

המעוצב

משתמש צעיר
ולסיום רק תראה :
המהדורה המרכזית ב'קול חי': מסתמן דיל בין דגל התורה לאגו"י על חלוקת הערים החרדיות. אגו"י תקבל את בני ברק, אלעד, ביתר ועמנואל. 'דגל' את בית שמש, מודיעין עילית, קריית יערים ורכסים
עד מתי ?
מילא שימכרו... אבל במחיר טוב לפחות לחברה שבאמת באים לעבוד .
ואם גם אחרי הדילים יחליפו בין ראשי הערים , ולא אחד שדבוק חזק למקום אחד . יועיל לכולםםםםםם

sk1203

משתמש מקצוען
ת'כלס יש מה לעשות? אני אישית לא הטיפוס שיפתח עכשיו תלונות וזה... אבל יש עצומה או משו כזה?
אני אשמח לכל דבר שיכול לשנע אותם על אוטובוסיהם, נהגיהם,קללותיהם, ודילוגיהם, למקום אחר.
גם אני לא, אבל בכל זאת התחלתי לפתוח תלונות כי הגיעו מים עד נפש, וזה הדבר היחיד שאני יכולה לעשות, בין אם זה עוזר ובין אם לא
ואגב, הנה תגובה שקיבלתי ממשרד התחבורה
אי ביצוע נסיעה.jpg

יש תקוה???????

טורינו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני לא, אבל בכל זאת התחלתי לפתוח תלונות כי הגיעו מים עד נפש, וזה הדבר היחיד שאני יכולה לעשות, בין אם זה עוזר ובין אם לא
צפה בקובץ המצורף 1393373

יש תקוה???????
קיבלתי 10 תגובות כאלה ל10 תלונות שונות שהגשתי.
התשובות הגיעו לאחר כחצי שנה.
עריכה: אני רואה שהתקבלה תשובה תוך כמה ימים.יפה
אל תתלו בזה תקוות.

sk1203

משתמש מקצוען
אל תתלו בזה תקוות.
הגיע תוך יומיים.
לא תולה תקוות במענה או בפיתרון שיצוץ פתאום, אבל אולי זה יזיז להם משהו? קצת?

תלונה קודמת שהגשתי באמת הגיעה תגובה אחרי שלושה שבועות ותגובה לא רלוונטית, שנראה שרובוט עבר על התלונה וגם כתב את התגובה אח"כ

יהודי פושט

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 1393373

יש תקוה???????
גארניט! כולם מקבלים את אותו בלה בלה לכאורה זה כמו ש @sk1203 להלן: רובוט...
הגיע תוך יומיים.
לא תולה תקוות במענה או בפיתרון שיצוץ פתאום, אבל אולי זה יזיז להם משהו? קצת?

תלונה קודמת שהגשתי באמת הגיעה תגובה אחרי שלושה שבועות ותגובה לא רלוונטית, שנראה שרובוט עבר על התלונה וגם כתב את התגובה אח"כ

דודי אהרן

משתמש צעיר
תתלננו זה עוזר אולי
אבל החברה נקנסת בכסף { ולכן הנציגים בטלפון כמעט תמיד לא נותנים מספר תלונה כדי שלא יחטפו קנס}

ובעיקר במכרז הבא עלינו לטובה הם לא יוכלו להשתתף היות שיש נגדם הרבה הרבה הרבה הרבה תלונות

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
תתלננו זה עוזר אולי
אבל החברה נקנסת בכסף { ולכן הנציגים בטלפון כמעט תמיד לא נותנים מספר תלונה כדי שלא יחטפו קנס}

ובעיקר במכרז הבא עלינו לטובה הם לא יוכלו להשתתף היות שיש נגדם הרבה הרבה הרבה הרבה תלונות
תתבעו!
זה הרבה יותר מפחיד אותם...

המעוצב

משתמש צעיר
חברי דבר עם לשכת הסגן שר מקלב - שלטענתם לא נח ולא שקט גם בענין מודיעין עילית {יהי רצון}

ובעיקר כל תלונה על אי יציאת קו במשרד התחבורה מזכה את החברה בקנס לכיס - וזה משפיע .

במקביל הם לא יוכלו לגשת למכרז הבא אם יהיה עליהם הרבה הרבה תלונות .

עריכה: אני רואה שהתקבלה תשובה תוך כמה ימים.יפה
אל תתלו בזה תקוות.
צודק וגם מתי שכן קיבלו תוך כמה ימים הם העבירו את הבקשה ותו לא מידי
מה שיש להעשות זה לפנות לרב מקלב לטל' 0506200555 או לא' מהעוזרים שלו שבאמת מנסים לעזור

זוטאני

משתמש צעיר
את היית רוצה לעבוד בשישי מוצש חול המועד ומשמרות לילה נוראיות?
בתור נהג לשעבר לא בתחצ, סוג של משלוחים, שני משמרות בשבוע, נהג זו עבודה קשה בטירוף.
היה מחקר בגרמניה שיצא שנהיגה זה מקצוע שוחק לא פחות ממקצועות פיזיים מובהקים.
לא, ממש לא הייתי רוצה אבל יש עוד הרבה מקצועות שאני לא יעבוד בהם כי הם לא מתאימים לי
לא אמרתי שזה קל ולא אמרתי שזה מתאים לכל אחד
יש כאלו שזה מתאים להם ויש כאלו שפחות

חרישאי

משתמש מקצוען
לא, ממש לא הייתי רוצה אבל יש עוד הרבה מקצועות שאני לא יעבוד בהם כי הם לא מתאימים לי
לא אמרתי שזה קל ולא אמרתי שזה מתאים לכל אחד
יש כאלו שזה מתאים להם ויש כאלו שפחות
כתבת שזאת ממש עבודה שמתאימה לאברכים, אז זהו שממש ממש לא.
לא לחינם הענף עם מחסור נוראי למרות שהמשכורות סבבה, וההכשרה על חשבון החברות.
זה לא מתאים לא לאברכים ולא לבני אנוש

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה קרה להם !
אם אין לכם נהגים ואוטובוסים תלכן מאיתנו ומהר !
הם כבר שולטים בארץ בכל 4 קצוות הארץ , ואתנו זרקו לאנחות !

בחמישי האחרון הם דילגו לנו 4 אוטובוסים אחד אחרי השני . נתקענו בדרך לפגישה חשובה, לחכות יותר משעה רצוף בתחנה .
ובכל העיר גם כן דולגו נסיעות רבות מה שיצר עומס ביציאה מהעיר ,

הרפו ידיכם אם אתם לא משתלטים.

איך מגישים תלונה במשרד התחבורה
אין מה לעשות כבר.. לא מתיחסים לשום מילה של בן אדם במדינת ישראל

פיצקי

משתמש צעיר
צפה בקובץ המצורף 1393373

יש תקוה???????
גם אנחנו הגשנו וקבלנו בדיוק כזה מכתב יש לי כבר אוסף של כאלה מכתבים וכלום לא זז

זוטאני

משתמש צעיר
כתבת שזאת ממש עבודה שמתאימה לאברכים, אז זהו שממש ממש לא.
לא לחינם הענף עם מחסור נוראי למרות שהמשכורות סבבה, וההכשרה על חשבון החברות.
זה לא מתאים לא לאברכים ולא לבני אנוש
ויש עדין הרבה מאד אנשים שאוהבים לנסוע הרבה, אוהבים לנהוג שעות, אברכים הם לא שונים ביכולות מאחרים. ויש כאלו שזה מתאים להם ויש כאלו שלא

חרישאי

משתמש מקצוען
ויש עדין הרבה מאד אנשים שאוהבים לנסוע הרבה, אוהבים לנהוג שעות, אברכים הם לא שונים ביכולות מאחרים. ויש כאלו שזה מתאים להם ויש כאלו שלא
אני מאלה שאוהבים לנהוג שעות, עבודה בתחצ זה פשוט מגלקסיה אחרת, אבל חבל על הויכוח זה מיותר, אני רק מקווה שלפני שאדם פונה ומתחייב לחברה ע"מ לקבל הכשרה ורישיון על חשבונה שיבדוק טוב טוב את התנאים וישוחח עם נהגים אחרים.

מה קרה להם !
אם אין לכם נהגים ואוטובוסים תלכן מאיתנו ומהר !
הם כבר שולטים בארץ בכל 4 קצוות הארץ , ואתנו זרקו לאנחות !

בחמישי האחרון הם דילגו לנו 4 אוטובוסים אחד אחרי השני . נתקענו בדרך לפגישה חשובה, לחכות יותר משעה רצוף בתחנה .
ובכל העיר גם כן דולגו נסיעות רבות מה שיצר עומס ביציאה מהעיר ,

הרפו ידיכם אם אתם לא משתלטים.

איך מגישים תלונה במשרד התחבורה
למה לא התקשרתם למשרד התחבורה או לרב מקלב כזה דבר אמור להיות מטופל ע"י או הוספת אוטובוסים במקרה עומס או טיפול בנהגים אם הם סתם לא עצרו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה