תח"צ תחבורה ציבורית לירושלים בשושן פורים

אופקים 1

משתמש פעיל
אני נסעתי ברכבת מסבידור בצהריים, היו לפחות 10 קרונות בשני מערכים שחוברו יחד, והרכבת הייתה מליאה עד אפס מקום, כאשר בכל קרון ישנם כ-80 איש אאל"ט

ניתוח הקובץ שהבאת מעלה כי ממוצע תנועת הנוסעים בתחנות נבון ומודיעין עלה בשושן פורים בין 67% ל- 77% (ביחס לממוצע היומי בימי א-ה בשבוע שקדם לפורים)
לעומת גידול של כ-13% עד 18% בסבידור

אני משער שהפעילות הרגילה של אנשי עסקים ועובדים ירדה בכל התחנות והנוסעים לפורים איזנו את תמונת המצב

צפה בקובץ המצורף 1612814
נכון, אבל ביחס למספר הנוסעים שהגיעו לירושלים, מדובר בחלק קטן.
כמה זמן לקח לצאת מהתחנה?

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
ניסינו לחזור מירושליים ברכבת,
רק מה קרה?
ירדתי עם העגלה במעלית ובעלי ירד עם שאר הילדים במדרגות נעות.
היציאה של כל אחד מהם היא לקצה השני של התחנה.
אמרנו נעלה כל אחד במקומו וניפגש ברכבת בקרון ריק.
מתברר שא"א!!
אין מעבר ברכבת בין הקרונות הגדולים (שכל אחד מכיל כמה קרונות קטנים)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ניסינו לחזור מירושליים ברכבת,
רק מה קרה?
ירדתי עם העגלה במעלית ובעלי ירד עם שאר הילדים במדרגות נעות.
היציאה של כל אחד מהם היא לקצה השני של התחנה.
אמרנו נעלה כל אחד במקומו וניפגש ברכבת בקרון ריק.
מתברר שא"א!!
אין מעבר ברכבת בין הקרונות הגדולים (שכל אחד מכיל כמה קרונות קטנים)
בתחנת נבון המדרגות הנעות מובילות לאמצע קומת הביניים, ניתן להגיע משם גם לקצה המרוחק מהמעליות או לחזור אחורה לקצה הקרוב למעליות

בשושן פורים הוסיפו ברכבת ישראל קרונות וצירפו שני מערכי קרונות יחד (כל מערך מורכב מקטר, קרונות דו קומתיים, וקטר לסיום) ולכן לא היה אפשרי לעבור ממערך למערך. בימות השנה הרגילים הקו מבוצע על ידי מערך בודד ואפשר לעבור מקצה הרכבת לקצה השני

אני משער שלא נסעתם לפני כן כמעט ברכבת מ/אל ירושלים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
נכון, אבל ביחס למספר הנוסעים שהגיעו לירושלים, מדובר בחלק קטן.
הגידול בתחנת נבון עומד על כ-77% תוספת לעומת הממוצע בימים א-ה בשבוע שקדם
על פניו עיקר הגידול הגיע ממודיעין, אם כי כפי שכתבתי יתכן שאילולי המגזר החרדי היתה ירידה בגלל שהיום הזה לא מוגדר כיום עבודה במקומות רבים
כמה זמן לקח לצאת מהתחנה?
במדרגות הנעות כ-6 דקות

אופקים 1

משתמש פעיל
הגידול בתחנת נבון עומד על כ-77% תוספת לעומת הממוצע בימים א-ה בשבוע שקדם
על פניו עיקר הגידול הגיע ממודיעין, אם כי כפי שכתבתי יתכן שאילולי המגזר החרדי היתה ירידה בגלל שהיום הזה לא מוגדר כיום עבודה במקומות רבים

במדרגות הנעות כ-6 דקות
ביחס למספר הנוסעים שהגיעו לירושלים בשושן פורים בתחבורה הציבורית, מספר הנוסעים שהגיעו ברכבת היה קטן.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ביחס למספר הנוסעים שהגיעו לירושלים בשושן פורים בתחבורה הציבורית, מספר הנוסעים שהגיעו ברכבת היה קטן.
האם יש לך את המספרים של המגיעים הבני ברק ומודיעין עילית באוטובוס בשנה הזו ובשנים הקודמות?
כנוסע, התחושה שלי ביחס לשנה שעברה היא שחל גידול עצום בכמות הנוסעים ברכבת

אופקים 1

משתמש פעיל
האם יש לך את המספרים של המגיעים הבני ברק ומודיעין עילית באוטובוס בשנה הזו ובשנים הקודמות?
כנוסע, התחושה שלי ביחס לשנה שעברה היא שחל גידול עצום בכמות הנוסעים ברכבת
קשה לדעת מספרי מדוייקים בגלל שבחלק ניכר מהקווים אין מכשירי תיקוף.
ניתן לראות את נתוני התיקוף של השנים עברו כאן, ובעוד ימים ספורים יהיו כאן גם את נתוני התיקוף של השנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה