תח"צ תחבורה לעמנואל ביום רביעי בחנוכה

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כזכור היה גשם זלעפות. אני מחכה עם תינוקת קטנה בתחנת זבוטינסקי אבוחצירה- תחנה שלישית שלפני כן אף אחד לא עולה!
יש 389 בשעה 4- מגיע, יש 2 אוטובוסים לפניו, הוא עוקף אותם וממשיך הלאה! לא טורח לבדוק אם יש מישהו בתחנה!
מיד אחריו קו 589- הוא מאט בתחנה, אבל עוד לפני שאני מספיקה לסמן לו הוא כבר המשיך!
בשעה 4:15 יש קו 388, והוא סוף סוף עוצר.
בחברה טוענים טענה שמעולם לא שמעתי כמותה- הוא היה מלא!!!!!!!!!! ברצינות- מי הולך למסוף? ועוד במזג אוויר כזה? מי שרוצה ללכת לתחנות הראשונות הולך לאיפה שהלכתי!
יש כאן כאלו שהיו על האוטובוסים הנ"ל כדי לאשר את הטענות של החברה? 2 אוטובוסים מלאים יצאו מהמסוף?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אציין שהאוטובוס שלי היה חצי ריק...

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
כזכור היה גשם זלעפות. אני מחכה עם תינוקת קטנה בתחנת זבוטינסקי אבוחצירה- תחנה שלישית שלפני כן אף אחד לא עולה!
יש 389 בשעה 4- מגיע, יש 2 אוטובוסים לפניו, הוא עוקף אותם וממשיך הלאה! לא טורח לבדוק אם יש מישהו בתחנה!
מיד אחריו קו 589- הוא מאט בתחנה, אבל עוד לפני שאני מספיקה לסמן לו הוא כבר המשיך!
בשעה 4:15 יש קו 388, והוא סוף סוף עוצר.
בחברה טוענים טענה שמעולם לא שמעתי כמותה- הוא היה מלא!!!!!!!!!! ברצינות- מי הולך למסוף? ועוד במזג אוויר כזה? מי שרוצה ללכת לתחנות הראשונות הולך לאיפה שהלכתי!
יש כאן כאלו שהיו על האוטובוסים הנ"ל כדי לאשר את הטענות של החברה? 2 אוטובוסים מלאים יצאו מהמסוף?
כדאי לשלוח תלונה למשרד התחבורה, ולחשוב גם על אפשרות של תביעה קטנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה