עזרה תור לחידוש דרכון אמריקאי

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני צריכה בדחיפות תור לבן שלי בן 16 לשגרירות,
עדיף בתל אביב,
יש מישהו שיכול לעזור לי בזה?
אפשר לחדש דרך הדואר לא צריך לקבוע תור אלא לשלוח את המסמכים הנדרשים, אלא אם כן אתם צריכים את זה דחוף

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אגב חידוש דרכון אמריקאי,
מישו יודע כמה עולה לחדש?

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
באזור ה110$ + 50 שקל משלוח

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אני צריכה בדחיפות תור לבן שלי בן 16 לשגרירות,
עדיף בתל אביב,
יש מישהו שיכול לעזור לי בזה?
חייבים תור כי הוא קטין
מצרפת לך קישור לאתר קביעת התורים
רק תגידי כמה פרקי תהילים קודם שתמצאי בחצי שנה הקרובה תור.....
שגרירות ארה"ב

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי זמן עד החגים (קצת לפני כמובן),
איך עושים את זה?
לא צריך תור בשביל זה?
לא צריך תור רק לפעול לפי ההוראות האלו
משלוח הטפסים לחידוש דרכון חייב לכלול:

1. בקשה לחידוש דרכון אמריקאי ( DS-82). יש לחתום על הטופס ולרשום את תאריך מילוי הטופס. באפשרותך למלא את הטופס בצורה מקוונת DS-82 form online או להדפיס את DS-82 ולמלא בכתב יד.
  2. תמונה 5 ס"מ X5 ס"מ.
  3. הוכחה על אזרחות אמריקאית (כגון דרכון אמריקאי בתוקף או דרכון שפג תוקפו)
  4. למשלוח עם דואר שליחים : יש לשלוח מעטפה עם שמך ומספר הטלפון.(בתוך המעטפה לשים עוד מעטפה עם הפרטים הללו) הדרכון החדש והישן יישלחו ביחד עם דואר שליחים. התשלום הינו 49 ₪ למשלוח בישראל, חברות המשלוחים ייצרו איתכם קשר לגבי התשלום והמשלוח.
  5. אין אפשרות לאיסוף הדרכון באופן עצמי.
  6. התשלום עבור הדרכון יתבצע אך ורק על ידי שיק בנקאי בדולרים (110 דולר).
https://il.usembassy.gov/he/u-s-citizen-services-he/passport-services/renewal-by-mail/

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד

1. בקשה לחידוש דרכון אמריקאי ( DS-82). יש לחתום על הטופס ולרשום את תאריך מילוי הטופס. באפשרותך למלא את הטופס בצורה מקוונת DS-82 form online או להדפיס את DS-82 ולמלא בכתב יד.
  2. תמונה 5 ס"מ X5 ס"מ.
  4. למשלוח עם דואר שליחים : יש לשלוח מעטפה עם שמך ומספר הטלפון.(בתוך המעטפה לשים עוד מעטפה עם הפרטים הללו) הדרכון החדש והישן יישלחו ביחד עם דואר שליחים. התשלום הינו 49 ₪ למשלוח בישראל, חברות המשלוחים ייצרו איתכם קשר לגבי התשלום והמשלוח.
https://il.usembassy.gov/he/u-s-citizen-services-he/passport-services/renewal-by-mail/
זה למבוגרים - יש לקטינים גם טופס שונה וגם פרוצדורה שונה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חייבים תור כי הוא קטין
מצרפת לך קישור לאתר קביעת התורים
רק תגידי כמה פרקי תהילים קודם שתמצאי בחצי שנה הקרובה תור.....
שגרירות ארה"ב
בן 16 זה לא קטין
ציטוט : חידוש דרכון לקטינים (מתחת לגיל 16) .....

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בן 16 זה לא קטין
ציטוט : חידוש דרכון לקטינים (מתחת לגיל 16) .....
1621882414642.png

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מנסיון?
וכמה זמן לוקח עד ששולחים לי את הדרכון?
אופס, אם זה הדרכון הראשון שלו כבוגר הוא צריך לקבוע תור, אל תנסי בעצמך לקבוע לו תור יש כל מיני שעושים את זה תמורת סכום לא גדול, אני עשיתי דרך גב' סמסון היא סידרה לי הכול קבעה לי תור ממליצה ממש נעזרנו בה כמה פעמים מס' טלפון-0527668845

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
אופס, אם זה הדרכון הראשון שלו כבוגר הוא צריך לקבוע תור, אל תנסי בעצמך לקבוע לו תור יש כל מיני שעושים את זה תמורת סכום לא גדול, אני עשיתי דרך גב' סמסון היא סידרה לי הכול קבעה לי תור ממליצה ממש נעזרנו בה כמה פעמים מס' טלפון-0527668845
אז אי אפשר בדואר?
וכמה היא לוקחת?

אוסטרלי

משתמש פעיל

2. תמונה 5 ס"מ X5 ס"מ.
לסדר את העניין לכולם פה
זכאות לשלוח בקשה לדרכון בדואר ניתן אך ורק למי שמעל גיל 16 והיה לו כבר דרכון של 10 שנים זאת אומרת הוא חייב להיות מעל גיל 26 ואז הוא שולח לשגרירות DS-82 צ'ק של $110 תמונת דרכון ודרכון ישן
כל מי שלא נכנס לקטגוריה הזאתי חייב תור
כל מי שמתחת גיל 16 חייב DS-11 תור ושתי ההורים ותעודת לידה אמריקאית ו$115 ותמונה אפ' אם זה לא דרכון ראשון
כל מי שמעל גיל 16 לדרכון ראשון של 10 שנים חייב תור $145 DS-11 ותמונה ותעודת לידה אמריקאית ועד גיל 18 חייב לבוא אם שתי ההורים
מקווה שזה ברור לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה