כללי תוספת עלות לעבודה דחופה

סימן טוב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לי כמה לקוחות שיש להם נטיה לחכות לרגע האחרון, ואז, צריך ד-ח-ו-ף!!! איזו עבודת גרפיקה, מודעה פלייר או הזמנה, גם דברים שראוי לתכנן מראש.. כבר ביקשתי כמה פעמים, שלא יחכו לרגע האחרון. מצד שני - אני רוצה להמשיך לעבוד מולם. הפעם הזאת, הגדילו לעשות, התקשרו לבקש עבודה קטנה ליום ראשון הקרוב. אמרתי שאוכל לסיים בראשון אחה"צ. לפני כמה שעות שולחים לי את החומר - רוצים קטלוג!! ליום ראשון בבוקר. אמנם הם הבהירו, אחרי שאמרתי - שקטלוג זו לא עבודה קטנה! שהתכוונו לקטלוג פשוט, A5 צד אחד. ועדיין.. אני שואלת, כמה לוקחים לעבודה דחופה? בכמה אחוזים להוסיף על העלות הרגילה? אשמח להארות!

הדס

משתמש רשום
אני לוקחת לעבודה "דחופה" 25% תוספת
לעבודה "בהולה" עד 50% תוספת

חץ גראפיק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שני צדדים למטבע:

א. זה כבר דובר נראה לי אתמול העניין הזה דעתי היא מניסיון קודם שהסברתי ללקוח שאני מאד רוצה שעבודה תראה מכובדת אם כל השקעה שאני רוצה לשים בעבודה,
אך מובן מאיליו שלא וכל בזמן כ"כ מהיר (כמובן שהסברתי ללקוח שכמו שאת אומרת מספר פעמים בא ככה הסברתי לו את זה בטוב טעם ודעת והוא באמת הבין אותי והתחיל להביחא את העבודות מוקדם)

ב. אני מנהל איזה מוסד קטן באזור הצפון ומזיות זו אני מבין לפעמים לקוחות שבאים ברגע האחרון מפני שיש הרבה עבודות שנופלות לרגע האחרון כוונתי החלטות אייך ומה וכו'

בהצלחה!!!

חץ גראפיק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הערה לתגובתי הקודמת

כמובן שהמחיר כפי שכתבו 25% או 50% ברגע האחרון מצודק בהחלט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה