התייעצות תומכת לידה במודיעין עילית

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחפשת המלצות לתומכת לידה חמה ומקצועית
במחיר שפוי

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היא מדהימה וזכותה לקחת כמה שהיא רוצה
אבל מבחינתי 3000 ש"ח זה הרבה כסף ובטוח שיש יותר זולות שהם גם טובות-
וזה מה שאני מחפשת

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
3000 ש"ח זה המחיר היום.
בכל מקרה, יש אחת מהממת (מבית חנה בורר) והרבה יותר זולה - בסביבות 1800.
מינדי דויטש, מרח' חפץ חיים.

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
אני לקחתי אותה לפני שלוש שנים, והיא לא היתה אז חדשה.
לא בררתי כמה ניסיון יש לה, כי חנה בורר המליצה לי וסמכתי עליה.
נהניתי מאד מאד.
היא היתה לא חמה מדי, כן זורמת, אסרטיבית מול הצוות, וידעה מה לעשות..
בקיצור - התאים לי.

אבל כמובן שזה מאד אינדיבידואלי לכל אחת.

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופת חולים נותנת החזר של 75%
ובהפחתה של קורס הכנה ללידה + עוד כמה הוצאות עם החזר =
לא נשאר הרבה להחזר...

שרי sari

משתמש צעיר
מקפיצה...
אשמח לשמוע המלצות על תומכת לידה מומלצת ממודיעין עילית
ואם יש מישהי ששמעה על נעמי טבעון מבית שמש
תודה מראש לכל העונות ☺️

אות ומופת

משתמש פעיל
הינדי מאנדל ממודיעין עלית - מקצועית ברמות! לא מוצאת כרגע את המספר שלה, אם תרצי תשאלי אותי כאן בהמשך.

אם את שואלת גם על תומכות מבית שמש, אז יש שם מצויינות: גילה לוינגר, זיוה בר-און, אביטל ליוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה