תוכנת קופה לעסק בלי קופה בפועל

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי עסק
עם לקוחות מזדמנים בשבילם יש קופה רושמת
משלמים אני מכניסה לקופה ומביאה קבלה מהקופה.
בנוסף יש לי לפחות חצי מהלקוחות שהם קבועים ומשלמים פעם בחודש
לכל לקוח יש לי קובץ וורד עם טבלה שם מעדכנים את החיוב הנוכחי
וכל פעם בסוף החודש אני צריכה להתחיל לחשב, ומפיקה חשבונית בתוכנת אודיטור.

האם יש תוכנה כמו במכולת
שהלקוח יש לו קוד ורושמים לו ומיד רואים כבר את היתרה וככה אני יכולה גם להנפיק חשבונית בקלות?
ראיתי תוכנות כאלו ברשת אבל הם מצריכים קופה ממוחשבת בפועל

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מתאים שבאקסל תהיה כזו אפשרות, אני עדיין לא מספיק מתמצאת בה כי רק לא מזמן התחלתי ללמוד, אבל שווה לך לבדוק מול מנוסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה