עזרה תוכנית/משחק לשבת חברות!!

אני בעצמי.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אם יש למישהי רעיון למשחק הפעלה תוכנית חמודה לשבת עם חברות אני ממש אשמח!!
משו קל פשוט קליל ובעיקר מהנה....

(:Leah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כל אחת מקבלת ערמת כרטיסים של מספרים ובוחרת קטגוריה כמו, אוכל, חנויות וכד'
כל אחת בתורה מוציאה כרטיס אחד ומניחה לפניה, עד שיש שני כרטיסים עם אותו מספר
ואז שתי הבנות שלהן אותו מספר, צריכות כל אחת לנסות להיות הראשונה שתגיד מילה מתוך הקטגוריה של החברה (לא של עצמה)
תנסן ותראו, מגלגל מצחוק (אני יודעת שלא נשמע כך...)
שבת שלום ובהנאה!

(מקווה שמובן ההוראות)

ש. י. ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
So Do You
משחק קלפים שקונים אבל לשבת חברות זה עףףףףף
אפשר לשבת על זה שעות וזה ממש מעניין וגם עוזר להכיר יותר ולקרב.

כל אחת מקבלת ערמת כרטיסים של מספרים ובוחרת קטגוריה כמו, אוכל, חנויות וכד'
כל אחת בתורה מוציאה כרטיס אחד ומניחה לפניה, עד שיש שני כרטיסים עם אותו מספר
ואז שתי הבנות שלהן אותו מספר, צריכות כל אחת לנסות להיות הראשונה שתגיד מילה מתוך הקטגוריה של החברה (לא של עצמה)
תנסן ותראו, מגלגל מצחוק (אני יודעת שלא נשמע כך...)
שבת שלום ובהנאה!

(מקווה שמובן ההוראות)
אפשר לשחק אותו רעיון רק במקום לבחור קטגוריה כל אחת היא חיה ואם יוצא אותו קלף כל אחת עושה את הקול של החיה של השניה זה אחד המגניבייםםם.
תהנו..

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בשבת חברות עשו לנו את זה ומתנו מצחוק - - -
את אומרת לחברות שהתקשרת לפני שבת לאימהות, שאלת אותם כמה שאלות וביקשת שתדרגנה מאחת עד 10 כמה זה נכון על הבת שלהן.
את אומרת משפטים אישיים כמו- כמה את סומכת על הבת שלך? כמה היא עוזרת בבית? באיזו רמה היא מתנהגת בבית יפה כמו עם החברות?
ואז את אומרת לכל חברה כמה אימא שלה דירגה אותה
תכלס המספרים שאת אומרת להן זה הת"ז שלהן בהפוך
לדוג' ת"ז 2834 - במשפט הראשון את תגידי לבת הזו שאימא שלה דירגה אותה ב4 בשני אימא שלה דירגה אותה ב3...
עד שמישהי קולטת את הטריק
אם לא מכירים את התוכנית הזו- זה הורס לגמרי
תהני!

(:Leah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אפשר לשחק אותו רעיון רק במקום לבחור קטגוריה כל אחת היא חיה ואם יוצא אותו קלף כל אחת עושה את הקול של החיה של השניה זה אחד המגניבייםםם.
תהנו..
נשמע גם קוטל;)
אבל יותר מאתגר למצוא מילה מקטגוריה (ושכתי לציין קודם שלא חוזרים על מילה פעמיים)
ואז מרב "לחץ" נהיה בלקאאוט ומה שמתקבל זה פוזות חונקות....:ROFLMAO:

אני בעצמי.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
וואי תודה עזרתם ממששששש
חלק הכרתי אבל מהמםם!!!
וסתם תמשיכו זה נראה לי עוזר כל הרעויונות למשחקים בשלופ...

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
"חוקיות"-משחק שמוציאים מישהו לפני וכשהוא בחוץ (כדי שלא ישמע) מחליטים על איזהשהי חוקיות שלפיה יהיה התשובות (לפי א' ב', כל אחד צריך להתחיל באות שסיים מי שלפניו, וכו וכו') ואז קוראים לזה שבחוץ שיחזור והוא שואל את כולם שאלות והוא צריך לגלות לפי התשובות מה החוקיות
אני מקווה שאני מובן

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
"חוקיות"-משחק שמוציאים מישהו לפני וכשהוא בחוץ (כדי שלא ישמע) מחליטים על איזהשהי חוקיות שלפיה יהיה התשובות (לפי א' ב', כל אחד צריך להתחיל באות שסיים מי שלפניו, וכו וכו') ואז קוראים לזה שבחוץ שיחזור והוא שואל את כולם שאלות והוא צריך לגלות לפי התשובות מה החוקיות
אני מקווה שאני מובן
באותו ראש-במקום להחליט על חוקיות אפשר להביא מילה כלשהי שמי שבחוץ כנראה לא יכיר
ומחליטים מי יענה את התשובה האמיתית מה המשמעות של המילה
וכל השאר יענו שטויות-אבל כאלו שאמורות להשמע אמיתי
עובד רק אם יש מישהו שמכיר מילים שכל השאר לא מכירים

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
2 בנות מתחילות להציג משהו וכולם מסתכלות, באמצע אחת הבנות אומרת פריז (לא קובעים מראש מי ומתי, מי שרוצה אומרת מתי שהיא רוצה) ואז הילדה שאמרה פריז צריכה ללכת להחליף את אחת הדמויות, היא בוחרת את מי היא מחליפה ונעמדת באותה פוזה שהיא עמדה (אפשר גם לעשות שהיא לא חייבת להעמד ככה אלא איך שהיא רוצה ורק מי שנשארה צריכה להישאר ככה) ואז היא והבת שנשארה צריכות להתחיל הצגה חדשה מאותה פוזה בדיוק (לא המשך של ההצגה הקודמת אלא משהו אחר, לדוגמה הצגה של נתין משתחווה למלך ואז מישהי מחליפה את הנתין וקושרת לילדה השניה (מי שהייתה המלך) את הנעל, ככה ממשיכים עוד ועוד עד שנמאס.
מקווה שהובן

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מקווה שאני מובן
עוד משהו שממש דומה לזה
ילדה אחת יוצאת ומחליטים על חוקיות של החלפת שמות בין הבנות (לפי הימי הולדת, לפי היומן, לפי סדר הישיבה וכו') הילדה נכנסת מבחוץ וצריכה לתאר סיטואציה כלשהי, כל ילדה צריכה להגיב על הסיטואציה כאילו היא הילדה שיש לה את השם שלה, ואז הילדה שיצאה צריכה לדעת לפי התגובות מה החוקיות (היא מנחשת מי זה כל בת ואז בודקת מה זה יכול להיות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה