תוכנית מטבח - יעוץ

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מטבח תוכנית.jpg 2.jpg 3.jpg שלום
אשמח לקבל חוות דעת על תוכנית מטבח מצורפת.
אני לא יכולה לשנות את הגז, מים וחשמל :(,
מה אתם אומרים על הגודל מטבח? מצטערת שלא עשיתי שינויי דיירים, לא חשבתי בזמנו שזה כזה קריטי.
נראה לכם שיהיה מקום לשולחן? כדאי לפרוץ את המטבח מהצד השני או לעשות שינויים אחרים
אשמח לחוות דעת, תודה רבה.
אתן מדהימות - אני אוהבת לראות עבודות שמועלות לכאן .
אני מצטערת שלא לקחתי מעצבת, אבל עכשיו זה לא רלוונטי בשבילי.(אם רק הייתי נכנסת לכן קודם :()
מקווה שבשאר חדרי הבית..

נערך לאחרונה ב:

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תכניסי את הקבצים לתוך ההודעה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
צפה בקובץ המצורף 520025 צפה בקובץ המצורף 520026 שלום
אשמח לקבל חוות דעת על תוכנית מטבח מצורפת.
אני לא יכולה לשנות את הגז, מים וחשמל :(,
מה אתם אומרים על הגודל מטבח? מצטערת שלא עשיתי שינויי דיירים, לא חשבתי בזמנו שזה כזה קריטי.
נראה לכם שיהיה מקום לשולחן? כדאי לפרוץ את המטבח מהצד השני או לעשות שינויים אחרים
אשמח לחוות דעת, תודה רבה.
אתן מדהימות - אני אוהבת לראות עבודות שמועלות לכאן .
אני מצטערת שלא לקחתי מעצבת, אבל עכשיו זה לא רלוונטי בשבילי.(אם רק הייתי נכנסת לכן קודם :()
מקווה שבשאר חדרי הבית..

הקבצים לא עלו

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה חמוד מאוד, יש לך משטחי שיש נורמליים, יש לך כל מה שאת צריכה, לא?
מה שכן, הפינת אוכל אם היא על הקיר הפנוי, היא מצרה מאוד (מלש' צר..) את המטבח.

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וואו איזה בלאגן,
נראה חמוד מאוד, יש לך משטחי שיש נורמליים, יש לך כל מה שאת צריכה, לא?
מה שכן, הפינת אוכל אם היא על הקיר הפנוי, היא מצרה מאוד (מלש' צר..) את המטבח.
יש מה לעשות לזה?

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צרפתי את התוכנית של הדירה כדי שתוכלו להתרשם אם זה שייך לשבור קיר וכו' אני חושבת ע"כ האופציות עכשיו. כי אם זה האופציה הכי טובה אני יעשה את האי עכשיו יחד עם כל המטבח ואחרי שנכנס לדירה נשבור את הקיר, אם זה מה שיגדיל את המטבח ..

ולגבי הכיור כפול - התלבטתי עליו הרבה ...זה בסדר? הקלאפות למעלה - מבחינת אחסון זה מספיק?

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נראה שיש בעיה הנדסית לשבור את הקיר.
מצטרפת גם לדברי @מ.פ.אדריכלות מעליי.

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע עוד תגובות על האי כדאי - מומלץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה