מידע שימושי תוכנית לשבת בנות דודות

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מחפשת תוכנית לשבת שסבתא שלי מארגנת לבנות דודות (גדולות ) 18+
הבטחתי לה שיהיה תוכנית ,ואני ממש לא טובה בדברים האלו ...
אז אנשים תעזרו לי ...

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כמה אתם?

אפשר להכין משחק רביעיה על המשפחה, בנושאים כמו: חתונות, טיולים, שבתות וכו'.
ובתתי נושאים להזכיר דברים קטנים שקרו, וכשמשחקים כולם זה מצחיק מאד כי נזכרים במלא דברים.

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חמוד!!
אנחנו 6 בנות דודות באותו גיל פחות או יותר אבל אינלנו קשר כ"כ כל אחת מגיעה מגיעה מעיר אחרת וממגזר אחר פחות או יותר..!!
לכן השבת הזו נועדה לאחד אותנו -ככה סבתא שלי אומרת שיהיה יותר קשר לכן אני צריכה תוכנית שתתאים לגיל ושתאחד תודה למשיבות...!!

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז את בעצם צריכה תכנית ניטרלית, שלא קשורה להווי משפחה.
די קשה, כי צריך להכיר את האופי של המשתתפות.

פעם הייתי צריכה להפעיל אוטובוס שלם של מורות גננות, ומנהלות (קבוצה מגוונת) במהלך נסיעה,
לקחתי כל מיני לוגואים של חברות הגדלתי כל אחד לa4 מחקתי את שם החברה. והם היו צריכות לנחש/להיזכר של מי הלוגו.
זה היה מאד מוצלח.

אבל שוב, זה תלוי באופי המשתתפים, במצב רוח, במקום האירוע וכו'
דבר כזה, יכול להצליח מאד ויכול מאד לא להצליח, תלוי מתי מפעילים אותו ועם מי.

סייל

משתמש רשום
מכינים כתרים מבריסטול לכל אחת מן המשתתפות כשעל כל כתר כתוב בצידו החיצוני אחד מהדברים האלו:

· תתלהבו איתי מכל מה שאני אומרת.
· תעבירו לי נושא מכל נושא או שאלה שאני מעלה.
· אלי תדברו בתנועות ידיים.
· אלי תדברו בהרבה הבעות פנים
· כל דבר תאמרו אחת לשניה: שמעתם מה שהיא אמרה? היא אמרה ש...
· אלי תתייחסו רק בכן, אהה... וכדו'
· תדברו איתי ותענו לי על כל דבר בשאלה.
· תנתחו ותתפלספו איתי על כל מילה שאני מוציאה מהפה.
· וכדו'

כל אחת לוקחת לה כתר אחד ושמה על הראש (כמובן בלי לראות מה שכתוב לה.)
ולפי הצורה בה מדברים איתה היא צריכה לנחש מה רשום לה על הכתר. משחק יפה
ומצחיק במיוחד!!!

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חחחח מוד -אהבתי!
הרעיון עם הכתרים מזכיר לי עוד תוכנית שאפשר לעשות !
תודה!!

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מכינים כתרים עם שמות של כל מיני אנשים מרחבי העולם ומשחקים אישיות לא יודעים מה יש על הראש ואשר לענות רק "כן" ו"לא"
אם עושים אנשים מצחיקים זה דבר ממש ממש מצחיק עשינו את זה המון בימי הולדת תמיד נהנו !!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אחת שואלת שאלות וכל אחד בתורו עונה תשובות לשאלות לפי עקרון מסוים שהוסכם כשהשואלת היתה בחוץ לדג': תמיד מכניסים בתשובה דברים שקשורים לאוכל, כל אחת עונה תשובה במילה שהקודמת סיימה, תמיד עושים תנועות ידים תוך כדי עניית התשובה וכו'..
משחק מוצלח מאד, ניתן לבחור עקרון לפי רמת השואלת.

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכינים ערמת כרטיסים עם תמונות של המשתתפים. כל משתתף בתורו מרים כרטיס, וזו הדמות שעליה הוא צריך לפעול לפי מה שיוצא בקוביה. מכינים קוביה גדולה ועליה יש 6 קטגוריות, והשחקן צריך לעשות לדמות שבתמונה את מה שיצא לו. כגון: מחמאה (לומר מחמאה לדמות שבתמונה), הבטחה (שחיבים לקיים), בקשה (שהדמות חיבת לו..), סיפור מהעבר (שקשור לדמות), פדיחה וכדומה. אפשר גם שאחד הצדדים יהיה ג'וקר - קטגוריה לבחירה.
אפשר לשכלל את המשחק עם מסלול וכדומה
תהנו!

1020

משתמש צעיר
משחק ששחקנו לאחרונה בסיבה משפחתית ומאד נהננו:כל אחת היתה צריכה להצטיד עם שפריצר מלא במים
מראש הכנו שאלות שמתאימות לכל אחת ספציפי(שאלות מביכות\קשות\מאתגרות)שואלים כל אחת בתורה וכל עוד היא לא עונה
משפריצים אותה עם השפריצר.
מהנה.שובר קרח.(אולי מתאים יותר למוצאי שבת)

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 1020;810344:
משחק ששחקנו לאחרונה בסיבה משפחתית ומאד נהננו:כל אחת היתה צריכה להצטיד עם שפריצר מלא במים
מראש הכנו שאלות שמתאימות לכל אחת ספציפי(שאלות מביכות\קשות\מאתגרות)שואלים כל אחת בתורה וכל עוד היא לא עונה
משפריצים אותה עם השפריצר.
מהנה.שובר קרח.(אולי מתאים יותר למוצאי שבת)
איזה תוכנית יפה!!!
ברוכשם הייתה שבת מדהימה השתמשתי בתוכניות שהעלו כאן ..
תודה לכולן
שבוע טוב!!!

סמל לוי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
צריכה רעיונות יפים לאסיפת גננות וסייעות איזה משחק יפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה