תוכנות ומשחקים לנוקיה C2

מצב
הנושא נעול.

3636

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
* # 3370 # - משופרת מלאה דרגה Codec (EFR) ההפעלה. הגברת עוצמת האות, קליטת אות טובה יותר. זה גם עוזר אם U רוצה להשתמש GPRS ואת השירות אינו מגיב או לאט מדי. הסוללה של הטלפון תתרוקן מהר יותר.
* # 3370 * - (EFR) deactivation. הטלפון יופעל מחדש באופן אוטומטי. הגדל את חיי הסוללה ב -30% מכיוון שהטלפון מקבל פחות אות מהרשת.
* # 4720 # - חצי קצב ההפעלה Codec.
* # 4720 * - חצי ביטול קצב codec. הטלפון יופעל מחדש באופן אוטומטי

* # 3370 #
לא עובד בנוקיה 208
יש פיתרון?
לאחרים עובד?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהוא מוכן בבקשה לעזור לי?
יש לי נוקיה סי2 לא כשר, ואני מחקתי כמה יישומים מהתקייה של האוסף.
השאלה שלי היא אם אני עושה שחזור הכל, זה יופיע בחזרה או לא??
@גיחצי שפומפה @מישהו12 @זבון וזבין @משחזר מידע @מתחיל-מומחה
אשמח לעזרה!!
אתה מדבר על משחקים שמגעים אם המכשיר??
ואתה מתכון לשחיזור דרך ההגדרות או שיחזור מגבוי

ריחיים

משתמש פעיל
יש לי נוקיה C2 ואתמול פתאום נעלמה לי התצוגה המסך דלוק (תאורה) אבל אין תצוגה .
היום בבוקר כשהטענתי את הפלאפון פתאום הכל חזר כמו שצריך ואחרי חצי שעה שניגשתי שוב לפלאפון שוב המסך - התצוגה לא קיימת . משהו יודע איך מסדרים את זה?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי נוקיה C2 ואתמול פתאום נעלמה לי התצוגה המסך דלוק (תאורה) אבל אין תצוגה .
היום בבוקר כשהטענתי את הפלאפון פתאום הכל חזר כמו שצריך ואחרי חצי שעה שניגשתי שוב לפלאפון שוב המסך - התצוגה לא קיימת . משהו יודע איך מסדרים את זה?
זה כנראה בעיה במגעים

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען
מישהוא מוכן בבקשה לעזור לי?
יש לי נוקיה סי2 לא כשר, ואני מחקתי כמה יישומים מהתקייה של האוסף.
השאלה שלי היא אם אני עושה שחזור הכל, זה יופיע בחזרה או לא??
@גיחצי שפומפה @מישהו12 @זבון וזבין @משחזר מידע @מתחיל-מומחה
אשמח לעזרה!!
התיקיה של האוסף אתה מתכוון לישומים ומשחקים המובנים של הסי 2 ?
כי כנראה בצריבת גרסא חדשה לא כשרה כל הישומים המובנים יחזרו, תקנו אותי אם אני טועה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה