תוכנה לסריקת מסמכים?

aviaviavi

משתמש פעיל
הסריקת מסמכים של הוינדוס לא סורק מסמכים מרובים לקובץ PDF אחד (אלא אחד אחד כתמונה או נפרד)
התוכנה של המדפסת עושה לי בעיות !
האם יש תוכנה (אוניברסלית) שיכולה לסרוק לי כמה מסמכים לקובץ אחד מהמדפסת לPDF בצורה ידידותית?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הסריקת מסמכים של הוינדוס לא סורק מסמכים מרובים לקובץ PDF אחד (אלא אחד אחד כתמונה או נפרד)
התוכנה של המדפסת עושה לי בעיות !
האם יש תוכנה (אוניברסלית) שיכולה לסרוק לי כמה מסמכים לקובץ אחד מהמדפסת לPDF בצורה ידידותית?
איזה חברה המדפסת זה מאוד תלוי
חוץ מזה ניתן להגדיר אני לא טועה בוינדוס אפשר ליצור פרופיל סריקה שיסרוק הכול בתור קובץ אחד
ניתן דם לאחד אחרי זה את הכול לקובץ אחד בקלות

aviaviavi

משתמש פעיל
איזה חברה המדפסת זה מאוד תלוי
חוץ מזה ניתן להגדיר אני לא טועה בוינדוס אפשר ליצור פרופיל סריקה שיסרוק הכול בתור קובץ אחד
ניתן דם לאחד אחרי זה את הכול לקובץ אחד בקלות
אשמח לדעת איך מגדירים בווינדוס סריכה בתור קובץ אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה