תוכנה להגדרת שמות קבצים

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י פרסומון;1213640:
אני מעלה שוב את התוכנה שהעליתי בתחילת האשכול:
https://www.dropbox.com/sh/95od0z6p7t0tyji/qSEKdwOV8s

לדעתי היא התוכנה הכי טובה ממה שהעלו כאן, חוץ משל רחמים כמובן, שזה בתשלום (אולי לא?).

לפרסומון תודה. אכן עושה רושם של תוכנה קלה ופשוטה. אך נדמה לי שיש באג בתוכנה. כשהפעלתי אותה על למעלה ממאה קבצים, היא הוסיפה לקובץ מס' 1 אפס לפניו 01, וממספר 10 היא הוסיפה שני אפסים מלפניו 0010, מבלי שום הגיון וטעם.
למעשה התוכנה הייתה צריכה כשיש למעלה ממאה קבצים להוסיף 001, ואח"כ בעשרות 010, ובמאות לא להוסיף כלום.
אפשר אומנים להתגבר על זה בדרך קצת מסורבלת, על ידי טיפול בקבצים מ-1 עד 9 בנפרד, ומ-10 עד 99 בנפרד.
לעומת זאת בתוכנה שאני העליתי אין באג זה. מעבר לכך שהאפשרויות בה כמעט בלתי מוגבלות. אעפ"כ הייתי מעדיף את התוכנה שלך בגלל פשטותה, אלמלי הבאג הנ"ל.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
האמת, אני לא השתמשתי בה, חיפשתי אותה פעם למישהו שחיפש, והיות שלקח לי הרבה זמן עד שמצאתי משהו נורמלי, שמרתי את זה אצלי, ומאז כבר נתתי אותה להרבה מאד אנשים, ייתכן שיש באג, לא בדקתי.
בכל מקרה, התוכנה היא חינמית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה