תוכנה לאיפיון גרפי

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הייתי רוצה לבקש המלצה לתוכנה של איפיון גרפי, ושתי דרישות לי אליה:
א. תמיכה בעברית ברמה סבירה
ב. חינמית (או עכ"פ שלא אצטרך לשלם עליה, וזאת בלי לשוטט ברשת זמן רב :))

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איזה מהמם מומלצת הכי?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא יודע
אבל אני יודע axure היא המומלצת בקרב המקצוענים

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י טפטפת;926277:
ממליצה בחום על axure
הבעיה הזו שהתוכנה הזו לא מספיק נפוצה ברשת...

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
מה הכוונה לא נפוצה ברשת?
ומה הבעיה? לא הבנתי.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י טפטפת;929720:
מה הכוונה לא נפוצה ברשת?
ומה הבעיה? לא הבנתי.
הכוונה שקשה להשיג את זה בחינם...

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י טפטפת;929818:
דברים טובים לא באים בחינם כידוע :)

לא ידוע לי...
בינתיים מישהו התקשר אליי וניהל שיחה ארוכה ומשעממת. אז בינתיים ניצלתי את הזמן הזה, וכנראה שהסתדרתי אם axure... ;)
תודה על ההמלצות.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
axure מעולה, אבל התמיכה שלה בעברית די מעצבנת.
אני משתמש המון באפשרות התרשים של GoogleDocs לאפיון מהיר של עמודים בודדים או מפות אתר. פיתרון טוב במיוחד לשימוש כמה עובדים במקביל.

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י s976;929839:
לא ידוע לי...
בינתיים מישהו התקשר אליי וניהל שיחה ארוכה ומשעממת. אז בינתיים ניצלתי את הזמן הזה, וכנראה שהסתדרתי אם axure... ;)
תודה על ההמלצות.

מה עשית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה