תוכנה כמו קלוח ללינוקס

• פותח הנושא DDFF
  • פורסם בתאריך

DDFF

משתמש פעיל
מחפש תוכנה נורמלית ללינוקס - לוח שנה שיציג חודשים לפי הסדר העברי או הלועזי, לפי בחירה. בקיצור, משהו כמו קלוח בווינדוס.

DDFF

משתמש פעיל
לא הולך לי טוב עם הluach [באובונטו.]

הוספתי את הPPA של משה וגנר (PPA:MOSHE-WAGNER/LUACH), אבל תכל'ס אני לא מוצא את הלוח במנהל החבילות.

תוכל לעזור לי?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא הממשק הכי טוב בעולם אני יודע
אם אתה רוצה את הסרטון יותר באיכות תעלה אותו עם VLC
צפה בקובץ המצורף 66747

קבצים מצורפים

• test-0000.swf
    3.5 MB · צפיות: 9

DDFF

משתמש פעיל
תודה רבה! עובד לי.
התקנתי את קובץ הdeb של luach.
מה ההבדל בינו לבין zmanimcli?

(עד עכשיו השתמשתי ביישום שנקרא hdate. וכנראה לא אוריד אותו רק בגלל שיש לו גם applet שמראה תאריך עברי על הלוח [בין שלל האייקונים]).

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
זמנים CLI זה תוכנה שהוא כתב אותה בגאווה בלי לדעת גאווה (הוא מתכנת C++) היא נותנת זמנים אבל לא הכי נוחה מבחינת שימוש

אגב אתה משתמש בגנום או KDE? אולי שניהם אם יש לך את לינוקס על נטבוק אז שווה לך לראות את הממשק שאובונטו עשו במיוחד לנטבוקים שמעתי תשבחות

DDFF

משתמש פעיל
אני משתמש עם גנום, ויש לזה היסטוריה:
יש לי נטבוק עם דואל בוט (וינדוס 7 ואובונטו), לכן התקנתי את lucid בגרסה ייעודית לנטבוקים, ואכן ממשק (או כמו שאוהבים בלינוקס "מנשק") מצוין, שכביכול השולחן עבודה בעצמו זה התפריט הראשי - רעיון נחמד.
אח"כ החלטתי שאני רוצה שולחן עבודה רגיל אז אני פשוט בוחר ב log in להתחבר עם שולחן עבודה של גנום. יש לי גם אופציה להתחבר עם שולחן עבודה של KDE אבל תכל'ס עוד לא עשיתי את זה.
מה שיוצא שאני משתמש עם 10.04 NetbookRemix ושולחן עבודה סטנדרטי של גנום.

כעת יש לי שאלה, אני יכול גם לעבוד עם ווידג'טי פלאזמה למינהם?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נראה לי שבשביל זה תצטרך להעלות את KDE ולפי איך שהבנתי (אני לא משתמש גנום, הרבה יותר יפה ונח לי KDE) גם לגנום יש ויגאדג'טים

אגב מה שאמרתי ממשק לנטבוקים לא התכוונתי לאובונטו רימיקס יש משהו יותר חדש (או שאולי בעדכון שלך זה הותקן אוטומטית)

DDFF

משתמש פעיל
זה מה שאני משתמש. התבלבלתי, התכוונתי ל Netbook Edition לא רימיקס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה