דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

חיי יצחק

משתמש מקצוען
במוקד בדיקת זכאות לכרטיסי מזון שמופעל ע"י אשל חב"ד נאמר שם כבר מלפני החגים שאני זכאי לקבלת תווי המזון ועד היום לא קיבלתי וזה אומר שזה עדיין בהדפסה
כל פעם שאני מתקשר הוא אומר לי שהכרטיס הונפק לפי מספר הנפשות שנרשמתי וכל פעם הוא מבקש אישור על הפרטים מחדש ומודיע אח"כ שהכרטיס יצא להנפקה וזמן משוער לקבלת הכרטיס הוא כחודש...
עיר מגורים ביתר עילית
@אשל חב"ד אודה לכם אם תעזרו לי,
תודה רבה!

איש ירושלמי

משתמש חדש
בעיריית ירושלים, המשיכו לתת הנחות גם אחרי התאריך האחרון (31.8) בעקבות פעילות של נציגי תנועת ש"ס, ולכך ישנם הרבה שמקבלים רק עכשיו את ההנחה בארנונה, ולכן כל זה לוקח זמן, ויש ריבוי זכאים לקבל את התווי הנחה.
אני כותב מנסיון, שקבלנו את הזכאות לתווים, (היה לנו את הכרטיסים מהקורונה) חודש אחר שקיבלנו הנחה בארנונה.
בהצלחה לכולם בסוף זה יגיע, לא לדאוג.

רק רבינו

משתמש פעיל
אני קיבלתי זכאות 50 % כי יש לי הבטחת הכנסה אבל קיבלתי אחרי זה אישור מעיריית ירושלים ל 100 % אבל עוד לא עודכן לי וראיתי ש @אשל חב"ד כתב פה הרבה שלוקח זמן להתעדכן מעיריית ירושלים אבל אני כבר קיבלתי את האישור מהם לפני בערך חודש וחצי, אז השאלה מתי זה יתעדכן לי התוספת הזו כי אולי נפלטתי מכיון שמדובר רק בתוספת 50 % ולא בזכאות כללית

רק רבינו

משתמש פעיל
@אשל חב"ד
אני רואה במעקב משלוחים שאתמול היה תיאום מחדש, ואף אחד לא התקשר אלי, מישהו יודע מה זה אומר?

קבצים מצורפים

• צילום מסך.pptx
    KB 524.5 · צפיות: 39

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
במוקד בדיקת זכאות לכרטיסי מזון שמופעל ע"י אשל חב"ד נאמר שם כבר מלפני החגים שאני זכאי לקבלת תווי המזון ועד היום לא קיבלתי וזה אומר שזה עדיין בהדפסה
כל פעם שאני מתקשר הוא אומר לי שהכרטיס הונפק לפי מספר הנפשות שנרשמתי וכל פעם הוא מבקש אישור על הפרטים מחדש ומודיע אח"כ שהכרטיס יצא להנפקה וזמן משוער לקבלת הכרטיס הוא כחודש...
עיר מגורים ביתר עילית
תודה רבה!
שלחתי הודעה בפרטי

שרגאי

משתמש רשום
עיר מגורים ביתר עילית
תודה רבה!
אצלי גם בדיוק אותו דבר
@אשל חב"ד אשמח מאוד לעזרה
תודה ענקית

אבן שלמה

משתמש מקצוען
@אשל חב"ד עבר לי 35 יום מאז שקיבלתי תשובה מהעיריה (בית שמש) שאני זכאי ל80% הנחה, אני לא מופיע עדיין במערכת, מה אני יכול לעשות? העיריה אומרת שהעבירה את הפרטים אבל אין מענה אנושי אז אין אם מי לדבר.... מה לעשות?

נערך לאחרונה ב:

Shalom da

משתמש חדש
@אשל חב"ד צהריים טובים אני מברר לדודה שלי כתבו לי שהיא זכאית לתווי מזון המערכת אומרת שזה עדיין בהדפסה היא מאזור בית שמש

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד עבר לי 35 יום מאז שקיבלתי תשובה מהעיריה (בית שמש) שאני זכאי ל80% הנחה, אני לא מופיע עדיין במערכת, מה אני יכול לעשות? העיריה אומרת שהעבירה את הפרטים אבל אין מענה אנושי אז אין אם מי לדבר.... מה לעשות?
המענה האנושי יענה את אותה תשובה שענה לך המענה הממוחשב.
אם אתה לא מופיע במערכת הממוחשבת, העיריה לא שלחה, או ששלחה עם שגיאות וקיבלה את זה חזרה לתיקון....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה