דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

100לפת

משתמש צעיר
שאלה דחופה!
במידה וקיבלתי דמי חופשת לידה ב-3 חודשים אחרונים בשנת 2022
איזה מסמכים אני אמורה לצרף חוץ מתלושי שכר?
(כי בעצם בתלושי השכר לא מופיעה הכנסה...)

חחח

משתמש סופר מקצוען
שאלה דחופה!
במידה וקיבלתי דמי חופשת לידה ב-3 חודשים אחרונים בשנת 2022
איזה מסמכים אני אמורה לצרף חוץ מתלושי שכר?
(כי בעצם בתלושי השכר לא מופיעה הכנסה...)
אישור מביטוח לאומי על גובה דמי הלידה

שיר שיר שיר

משתמש רשום
שלום וברכה אמרו לי לפני חודש וחצי שאני זכאי לתלוש ועד היום לא יצרו עימי קשר מה צריך לעשות

291

משתמש פעיל
ניסתי לעבור על כל השרשור הארוך,
באמצע איבדתי ריכוז,
רציתי לשאול,
במידה ואיני זכאית להנחה בארנונה,
אבל קיבלתי אבטחת הכנסה,
האם אני זכאית לתלושי מזון?
אם כן, איך מגישים?
אבטחת הכנסה מזכה בכמעט חצי מזכאות של הכנסה נמוכה. גם אם אינך זכאית להנחה בארנונה, שווה לבדוק לגבי תווי המזון. (יש בזה יותר הקלות, ופקידים מאשרים בקלות ובמהירות. (זה הרי לא ע"ח העירייה, הארנונה - כן)).

291

משתמש פעיל
יש טעם לפגם בהארכה משונה זו.
ליבי אומר לי - שכיוון שנדחו הבחירות לעיריה...
אולי זה גם הסיבה שההנחה מתקבלת דרך הרשות המקומית. וזו הסיבה לקלות בה ההנחה ניתנת, מניסיון של כמה וכמה בקשות.
בכ"א אני בעד שלכולם מאחינו בית ישראל יהיה טוב וכסף לרוב.

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
אבטחת הכנסה מזכה בכמעט חצי מזכאות של הכנסה נמוכה. גם אם אינך זכאית להנחה בארנונה, שווה לבדוק לגבי תווי המזון. (יש בזה יותר הקלות, ופקידים מאשרים בקלות ובמהירות. (זה הרי לא ע"ח העירייה, הארנונה - כן)).
איך אני בודקת?

סורנטו

משתמש צעיר
מישהו יודע מילאו לי את הכרטיס פעמיים כבר האם צריכים למלאות לי שוב? כי הסכום בקורונה היה 2710 ועד עכשיו קיבלתי 2000 ש"ח לערך אשמח למידע

A052

משתמש סופר מקצוען
העירייה לא נותנת הנחה כי בא לה, אלא לפי הנחיות משרד הפנים.

משרד הפנים נותן תקציב שמאזן את ההנחות שהעירייה נתנה (אכן לא 100% ולכן רוב העיריות מקשות מאד על מתן הנחה).

291

משתמש פעיל
העירייה לא נותנת הנחה כי בא לה, אלא לפי הנחיות משרד הפנים.

משרד הפנים נותן תקציב שמאזן את ההנחות שהעירייה נתנה (אכן לא 100% ולכן רוב העיריות מקשות מאד על מתן הנחה).
לא בעיריות חזקות כב"ב וירושלים.
וגם במוחלשות זה הרבה פחות ממה שמקבל ההנחה מקבל.
תווי המזון לא על חשבון העיריות בכלל.
בכ"א בסיפא של דבריך הסכמת איתי.

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
תודה,
מה משלימים כאן:
1698049341556.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה