דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

ירחמיאלל

משתמש צעיר
עד מתי אפשר להגיש הנחה לארנונה ולהיות זכאים גם לתווי מזון?
(אשדוד)
תודה רבה!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עד מתי אפשר להגיש הנחה לארנונה ולהיות זכאים גם לתווי מזון?
(אשדוד)
תודה רבה!
תלוי ברשות, אם אין מגבלת זמן על הגשת בקשה להנחה בארנונה, תוכל להגיש ובמידה ותאושר לארנונה תאושר אוטומטית לתווי מזון

ידיד ה'

משתמש צעיר
כמה שאני מנסה לא מצליח להגיע לאיזה טופס ממלאים לתביעת תוי המזון?
אני גר בירושלים
הקישור באינטרנט שולח אותי לאתר ערית ירושלים למקום כללי, לא לטופס בקשה
@אשל חב"ד וכל מי שיוג
תודה רבה!!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה שאני מנסה לא מצליח להגיע לאיזה טופס ממלאים לתביעת תוי המזון?
אני גר בירושלים
הקישור באינטרנט שולח אותי לאתר ערית ירושלים למקום כללי, לא לטופס בקשה
@אשל חב"ד וכל מי שיוג
תודה רבה!!
בירושלים, לא ניתן עדיין להגיש בקשות, חכו לפירסום ולקישור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה