דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אלו שהטעינו להם היום
קיבלתם הודעה/טלפון?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש כאן מישהו ששייך לפתחון לב וקבל הודעה/עדכון כלשהו?
נראה שרק באזור ירושלים זז משהו.
כל השאר בהמתנה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם אני מביתר וכבר הגשנו בקשה וטפסים לקבלת הכרטיסים כי אנו בשכירות,
מתי ייכנס? האם הרווחנו מכך שבביתר היו זריזים?
לא יטעינו לתושבי ביתר לפני שאר הרשויות, יש לוחות זמנים מדויקים באמות המידה שפירסם שר הפנים.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

שלום בן טובים

משתמש חדש
התקשרו אליי מטלפון 0732278252 עניתי ושמעתי שמדובר על תווי המזון אך היו בעיות בקליטה ניתקתי וניסיתי לחזור ולא היית אפשרות במה מדובר אגב זרקתי את הכרטיסים מה אני אמור לעשות? אני תושב אופקים כרגע אבל עברתי מבני ברק ב15.8.23 ושם קיבלתי הנחה בארנונה 80% למי אני שייך לאש"ל חב"ד או לפתחון לב?

מיכאל10

משתמש רשום
יש לי את הכרטיסים הישנים. לא קבלתי שום שיחת טלפון.
איך אפשר לבדוק האם הכרטיס מוטען?

שלומי ברגר

משתמש פעיל
אני מביתר, קיבלתי הודעה שאני זכאי ועדכנתי שאין לי את הכרטיס.
מתי אני אמור לקבל את הכרטיס החדש (משוער)?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התקשרו אליי מטלפון 0732278252 עניתי ושמעתי שמדובר על תווי המזון אך היו בעיות בקליטה ניתקתי וניסיתי לחזור ולא היית אפשרות במה מדובר אגב זרקתי את הכרטיסים מה אני אמור לעשות? אני תושב אופקים כרגע אבל עברתי מבני ברק ב15.8.23 ושם קיבלתי הנחה בארנונה 80% למי אני שייך לאש"ל חב"ד או לפתחון לב?
לפתחון לב

י. פ. 885

משתמש רשום
למי שקיבל הודעה שהוא זכאי , והכרטיס אבד
מתי אמורים לקבל כרטיס חדש?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה