דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מבקש להודות בזה לאשל חב''ד על הסבלנות לענות על כל שאילה.
האם כל אחד יקבל כפי מה שקיבל פעם קודמת (דהיינו פתחון לב) או שזה עשוי להשתנות?
מבחינת חלוקה לאזורים בין העמותות, החלוקה תהיה זהה לחלוקה הקודמת.

לדעת 1

משתמש צעיר
משפחה שלא הוגשה על ידי הרשות ומקבלת הבטחת הכנסה מהביטוח הלאומי, תקבל אוטומטית מענק חלקי (חמישים אחוז לבני הזוג וחמישים אחוז ל2 הילדים הראשונים), במידה והמשפחה ועומדת גם בקריטריון של משרד הפנים, היא תוכל להגיש בקשה לרשות ותקבל השלמה.

מה שמעתי שזה שוב נתקע?
לא

5699

משתמש פעיל
משפחה שלא הוגשה על ידי הרשות ומקבלת הבטחת הכנסה מהביטוח הלאומי, תקבל אוטומטית מענק חלקי (חמישים אחוז לבני הזוג וחמישים אחוז ל2 הילדים הראשונים), במידה והמשפחה ועומדת גם בקריטריון של משרד הפנים, היא תוכל להגיש בקשה לרשות ותקבל השלמה.
רגע.לא כל מי שמקבל הבטחת הכנסה יש לו הנחה גבוהה בארנונה ? הרי אם נקבל ב. הכנסה סימן שמרוויח ממש קצת

mutagim

משתמש סופר מקצוען
אם קבלתי פעם שעברה תווי מזון, אני אמורה לעשות משהו או שזה מתעדכן אוטומטי?
וכן מאז נוספה לנו עוד נפש.

mutagim

משתמש סופר מקצוען
התקשרתי לפתוחן לב והם לא מזהים אותי, לאם לפנו? מה אני צריכה להגיש ואם בכלל

estys

משתמש חדש
@אשל חב"ד שאלה:
העברנו כתובת לנכס שלנו בשבוע האחרון ועדיין לא עדכנו הנחה בארנונה
למי אנחנו שייכים לביתר ששם גרנו עד עכשיו או לרשות החדשה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ב

א לָמָּה רָגְשׁוּ גוֹיִם וּלְאֻמִּים יֶהְגּוּ רִיק:ב יִתְיַצְּבוּ מַלְכֵי אֶרֶץ וְרוֹזְנִים נוֹסְדוּ יָחַד עַל יְהוָה וְעַל מְשִׁיחוֹ:ג נְנַתְּקָה אֶת מוֹסְרוֹתֵימוֹ וְנַשְׁלִיכָה מִמֶּנּוּ עֲבֹתֵימוֹ:ד יוֹשֵׁב בַּשָּׁמַיִם יִשְׂחָק אֲדֹנָי יִלְעַג לָמוֹ:ה אָז יְדַבֵּר אֵלֵימוֹ בְאַפּוֹ וּבַחֲרוֹנוֹ יְבַהֲלֵמוֹ:ו וַאֲנִי נָסַכְתִּי מַלְכִּי עַל צִיּוֹן הַר קָדְשִׁי:ז אֲסַפְּרָה אֶל חֹק יְהוָה אָמַר אֵלַי בְּנִי אַתָּה אֲנִי הַיּוֹם יְלִדְתִּיךָ:ח שְׁאַל מִמֶּנִּי וְאֶתְּנָה גוֹיִם נַחֲלָתֶךָ וַאֲחֻזָּתְךָ אַפְסֵי אָרֶץ:ט תְּרֹעֵם בְּשֵׁבֶט בַּרְזֶל כִּכְלִי יוֹצֵר תְּנַפְּצֵם:י וְעַתָּה מְלָכִים הַשְׂכִּילוּ הִוָּסְרוּ שֹׁפְטֵי אָרֶץ:יא עִבְדוּ אֶת יְהוָה בְּיִרְאָה וְגִילוּ בִּרְעָדָה:יב נַשְּׁקוּ בַר פֶּן יֶאֱנַף וְתֹאבְדוּ דֶרֶךְ כִּי יִבְעַר כִּמְעַט אַפּוֹ אַשְׁרֵי כָּל חוֹסֵי בוֹ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה