דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

יהודי חם

משתמש מקצוען
ואם אף אחד לא בבית כשהשליח דופק?
הרי זה מסתמא ללא תאום... א"א לתאם אצל כולם...........

אם קיבלתי הנחה בעירייה בעיר מסויימת ושיניתי לאחרונה כתובת במשרד הפנים
1.איפה אני אמור לקבל את הכרטיס בכתובת הראשונה שבה קיבלתי את ההנחה? או הכתובת המעודכנת במשרד הפנים?
2.אם כבר קיבלתי בקורונה כרטיס ואבדתי אותו אני צריך לעדכן כדי שישלחו לי חדש או ששולחים עכשיו מחדש לכולם?

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם קיבלתי הנחה בעירייה בעיר מסויימת ושיניתי לאחרונה כתובת במשרד הפנים
1.איפה אני אמור לקבל את הכרטיס בכתובת הראשונה שבה קיבלתי את ההנחה? או הכתובת המעודכנת במשרד הפנים?
2.אם כבר קיבלתי בקורונה כרטיס ואבדתי אותו אני צריך לעדכן כדי שישלחו לי חדש או ששולחים עכשיו מחדש לכולם?
1. בכתובת הראשונה.
2. בודקים מול הזכאים, אם יש כרטיס ישן, מטעינים בו, אם אין כרטיס, שולחים חדש.

בין החומות

משתמש רשום
שלום
אני קיבלתי הנחה של 80 אחוז בירושלים, וכשאני מתקשר לטלפון הם אומרים שנמצאתי לא זכאי.
מה אני יכול לעשות?
תודה רבה

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למי שמחכה לטלפון-
(ולא ידעו כמונו ש)אפשר להתקשר למספר- 077-7711174
ולעדכן פרטים.

תודה ל @אשל חב"ד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  38  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה