דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

פספוסון

משתמש צעיר
מישהו יודע מה קורה בבית שמש?
הגשתי בקשה להנחה בארנונה לפני יותר משבועיים באופן מקוון באתר בצורה הרשמית (pay24.co.il) והסטטוס עדיין חדש (אפילו לא עבר לסטטוס בטיפול)
יש מישהו שהגיש שם בימים האחרונים וכבר קיבל תגובה (@בתיה הניג איור הגשתם שם?)

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מאיפה אתם בבית שמש?
יכול להיות שאני יכולה לעזור
אם אתם מהעיר הוותיקה תיצרו איתנו קשר במספר 053-4125589
אני לא מהעיר הוותיקה.
תוכלו לעזור?
אבהיר שאישרו לנו את ההנחה, רק שזה נמצא זמן רב בהדפסה.
מה עושים? עם מי יוצרים קשר?

קובי 162

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
האם בעקבות המצב יתנו הארכה להגשת בטפסים?מי יודע?דחוף...........

קובי 162

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
האם קיצבה של ילד בוגר שמקבל נכות כללית וגר עמי בבית נחשבת לי כהכנסה?בבקשה מי יודע? תודה

שרגאי

משתמש רשום
@אשל חב"ד
קבלתי הודעה ממספר 0799691123 שאני זכאי לקבל את תווי המזון
אך באשל חבד התעדת זהות שלי לא מופיע . למה ?
אני מבית שמש

תודה רבה

Tuki

משתמש פעיל
בלת"ק
כמה היה סכום הדתות באוקטובר , נובמבר, דצמבר 2022?

A052

משתמש סופר מקצוען

קופיקס

משתמש רשום
שואל בשביל חבר שלא קיבל הנחה עקב כשל טכניף ופקיד בעיירת בית שמש אמר לו שלגבי תווי המזון יכול להגיש בנפרד בקשה, אבל בקישור של הבקשה הכללית של כל הערים הוא התחיל לעשות את התהליך ובשלב בחירת העיר שהינך מתגורר לא קיים בית שמש ולא ניתן לרשום עיר שלא ברשימה, בקישור ששלחתם זה קישור של עיירת בית שמש נראה דומה לקישור של ההנחה שלהם, השאלה אם העיריה בודקת את זה בנפרד לתווי מזון או שזה קישור לגבי ההנחה וממילא מי שלא קיבל הנחה לא יסתכלו עליו
בתודה ממש

A052

משתמש סופר מקצוען
יש באתר של בית שמש קישור ספציפי לתוי מזון.

שמחה של מצווה

משתמש חדש
תושב ירושלים שקיבל הנחה לארנונה ל2023 ובמספר של אשל חב"ד אומרים לו שאין לו זכאות,
יש למישהו מידע למי לפנות או מה עליו לעשות?

(לא קיבל כלום בדואר או שיחת פלפון)

אראלה דבורי

משתמש חדש
@אשל חב"ד
יש לי את הכרטיסים מהפעם הקודמת וכשהתקשרתי להפעיל לפני כחודש היה בעיה באימות הנתונים והתבקשתי לשלוח למייל שלכם ת.ז שלחתי ומאז לא קיבלתי תגובה
מה עלי לעשות?
גם לי יש את אותו בעיה
לפני החגים כבר שלחתי את הת.ז וכל פעם אומרים אותו דבר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה