תווים

רבקי D

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למישהו יש מושג איך ניתן להשיג תווים לשירים חסידיים עכשויים? (כמו הדיסק של אברהם פריד האחרון)
למי שיש תווים איכותיים. אשמח לשמוע ולקבל
תודה!

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
תכנסי לשלאגר יש שם מדור של תווים ואקורדים
וגם באתר של שוואקי (יעקב) יש שם באחד הלשוניות את התווים של האלבום האחרון מאמין בניסים

רובוט

משתמש פעיל
כן, יפה מאוד, רק הבעיה היא שהתווים האלה רדודים מאוד!
יש לי תווים של בני פרידמן "למלא את העולם באור", וגם את שמחה ליינר האחרון.
גם הרמה שלהם לא משהו....
אם רוצים, רק תגידו...

b12345

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
באתר של שוואקי הם המקוריים בשלאגר אני לא יודע
ותביא את התווים של בני פרידמן ושמחה ליינר למה לא?

רובוט

משתמש פעיל
אשמח לקבל כתובת מייל ולשלוח, אני פשוט לא יודעת איך העלים הרבה קבצים בבת אחת....

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מישהו פתח פה בעבר פורום עם המון תווים של מוזיקה חסידית, אפשר גם לחפש בגוגל תווים למוזיקה חסידית..
לא הבנתי מה הכוונה של "רובוט" תווים רדודים? התווים כתובים כמו הביצוע של השיר.

רובוט

משתמש פעיל
נכתב ע"י יונתן שטרן;n5011877:
מישהו פתח פה בעבר פורום עם המון תווים של מוזיקה חסידית, אפשר גם לחפש בגוגל תווים למוזיקה חסידית..
לא הבנתי מה הכוונה של "רובוט" תווים רדודים? התווים כתובים כמו הביצוע של השיר.

נכון, אבל יש ויש, אפשר לראות תווים שכתובים "בסדר", ואפשר לראות תווים שכתובים בצורה מאתגרת ומקצועית,
אילו אתרים של תווים למוסיקה חסידית יכולים להפתח לחסומים?

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דווקא הם כתובים בצורה ממש טובה! קוראים לזהו באנגלית Lead Sheet שזה אומר שכתוב רק תווים ואקורדים בצורה קצרה של השיר בלי ארטיקולציה דינמיקה ועוד...
אני לא יודע מה פתוח לחסומים, גם אין אתרים מסוימים שמקבצים הכל, אבל פה בפורום יש את זה:
http://www.prog.co.il/forum/%D7%9E%D...A8%D7%93%D7%94

בדרך כלל צריך לחפש לפי שירים או אלבומים הרבה פעמים זה נמצא באתר של הזמר כמו שוואקי פריד וכו'..

מי שכתוב את התווים למוזיקה החסידית זה בדרך כלל אותו אחד ולמיטב ידיעתי אפשר לרכוש את התווים באתר שלו:
http://anotableidea.com/

רובוט

משתמש פעיל
קודם כל, מה זה ארטיקולציה?
דבר שני, האתר היחיד של זמר שראיתי בו תווים היה אלי גרסטנר,
אפשר לקבל עוד כתובות של אתרים של זמרים או לחילופין אתר של תווים?
תודה מראש!

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ארטיקולציה זה הבעה של הצליל חזק קצר וכו' מעבר לקצב שלהם (כל מיני סימנים מעל לתווים..)
צריך לחפש זמר זמר.. לשואקי יש לפריד ללהקת שלשלת יש ועוד.
יש לי מאגר יחסית נחמד אפשר לקבל במייל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה