תואר אקווילנטי

ארונציק

משתמש רשום
יש לי שאלה: האם בנוות ישראל עושים תואר אקדמי או אקווילנטי? אשמח מאוד לקבל תשובה בהקדם האפשרי. תודה!

ארונציק

משתמש רשום
האם התואר של נוות ישראל, הוא תואר אקדמי או אקווילנטי? אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי.
תודה!

קדימה!

משתמש רשום
אני למדתי שנתיים לתואר אקוויולנטי, ושילמתי כנדרש.....
בפועל, הוא אכן העלה לי במשכורת, אך כשרציתי לחפש עבודה חדשה הוא לא התקבל כתואר רגיל, ודרשו ממני תואר אקדמי. זה היה בזבוז זמן וכסף.
אם יש לך תעודת מורה בכיר, זה שנה או שנה וחצי להשלים לתואר ראשון (אם את יותר מ5 שנים אחרי הבכיר זה שנה וחצי, אם לא זה שנה)

הדר דוידי

משתמש פעיל
אני למדתי שנתיים לתואר אקוויולנטי, ושילמתי כנדרש.....
בפועל, הוא אכן העלה לי במשכורת, אך כשרציתי לחפש עבודה חדשה הוא לא התקבל כתואר רגיל, ודרשו ממני תואר אקדמי. זה היה בזבוז זמן וכסף.
אם יש לך תעודת מורה בכיר, זה שנה או שנה וחצי להשלים לתואר ראשון (אם את יותר מ5 שנים אחרי הבכיר זה שנה וחצי, אם לא זה שנה)
איפה עשית??

קדימה!

משתמש רשום
את האקוויולנטי עשיתי בוולף, את האקדמי אני עושה עכשיו במבחר

קדימה!

משתמש רשום
אלו לימודים רציניים ועמוסים מאד! הם מכניסים את כל השעות בשנה אחת, יש הרבה מטלות ומבחנים, אבל שווה לגמור עם זה בשנה וזהו.

חוקר

משתמש חדש
האם אחרי שהשלמתי תואר אקווילנטי אני רשאית למענק שעות?

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אפרסק עסיסי

משתמש מקצוען
אם לא הגשת את העבודות BA-אז זה כאילו לא השלמת תואר, את רשאית.
אך אם כבר קיבלת את התואר-את לא רשאית לקבל את מענק השעות......

פרץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מי יודעת היכן ניתן להמיר תואר אקוויולנטי לאקדמאי בהתמחות אנגלית?

963852

משתמש פעיל
מה היתרון של תואר לא אקווילנטי מבחינת השכר?

ארונציק

משתמש רשום
מה היתרון של תואר לא אקווילנטי מבחינת השכר?
[/Q
כשהתואר לא אקוילנטי אלא אקדמי, אם עובדים במוסד של משרד החינוך, ברור שהשכר הרבה יותר גבוה, אבל אם עובדים במוסד של חינוך עצמאי, אני לא יודעת אם יש הבדל בין תואר אקדמי לאקוילנטי מבחינת השכר. בכל מקרה, המון הצלחה!

גלינג

משתמש סופר מקצוען
במשרת חינוך אין הבדל ברמת השכר.
רק לא ניתן להתקדם לתפקידי מנהלה, פיקוח והדרכה.

963852

משתמש פעיל
יש מוסדות בית יעקב במשרד החינוך או שהכל חינוך עצמאי?

אפרסק עסיסי

משתמש מקצוען
כל התיכונים החרדיים שעושים בגרויות הם תחת משרד החינוך. ולא קשורים בכלל לחינוך העצמאי.
החינוך העצמאי זה רק בתי ספר יסודיים.
ובכל התיכונים החרדיים מקבלים אקווילנטי שזה בשכר שווה בדיוק לתואר אקדמאי. וגם אפשר להיכנס אתו ל"עוז לתמורה".
החיסרון היחיד של אקווילנטי זה שא"א להתקדם איתו לדרגת פיקוח כמו שכבר כתבו כאן, וגם שאין היום תואר שני אקווילנטי (פעם היה ומשרד החינוך הפסיק את זה לאחר כמה שנים.)
וא"א לעשות תואר שני אקדמאי עם תואר ראשון אקווילטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה