תגידו לי אם זה מקובל

תשתית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
זה לא שיגעון, זה שיטת עבודה.
ואם לא שילמת על דיסק (שבד"כ הוא יקר מהדפסות) אסור לך להעתיק את התמונות.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כנראה צלמת מהסוג הפלצני...
מקוה שהתמונות שוות את המחיר.
בגדול היא צודקת, אא"כ בחוזה נכתב אחרת.

אגב, איזו איכות תצא לך אם תסרקי?? :-Q

תשתית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י רעמית;1278030:
??????????????????????????.

בד"כ בארה"ב לא מקבלים דיסק כחלק מהחבילה.
אם את רוצה לקנות אותו- הוא יקר משמעותית

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י זוית חדה;1277951:
צילמתי את הילדים שלי בסטודיו בחו"ל, והצלמת הודיעה לי שהזכויות על הצילומים שמורות .לצלם, ולכן אני לא יכולה לסרוק אותן ולשכפל.
מובן שהיא גם לא נתנה לי את התמונות על דיסק.
תגידו, זה מקובל כך גם בארץ או זה רק שיגעון של אמריקאים?

אני לא בטוח שהיא יכולה להגביל אותך לסרוק את התמונות ולהדפיס לעצמך עותקים.

מותר לה לא למכור לה את הדיסק (בזוי בעיני אבל נניח לזה).
אני לא בטוח שהיא יכולה להגביל אותך לעשות מה שאת רוצה עם מה שיש לך בידיים.

בלונים

משתמש רשום
שיגעון!

אחרי שתסתדרי איתה...
זכרי לשלוח לנו תמונות מה-צ-ל-מ-ת...

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשהתחתנתי הצלם הבטיח לי שאחרי שאשכפל תמונות לכל המשפחה המורחבת ב5 שח לתמונה הוא יתן לי את הפילם כי סיים כבר להרוויח עלי,עד היום הזה לא קיבלתי את זה [18 שנים],כל פעם היה לו תירוץ אחר,בסוף גילה לי שהוא שם את זה באיזה ארכיון בחיפה.לכי לחפש...

ביום הנישואין העשירי עשיתי סריקה מההזמנה ומתמונה שלנו והגדלתי ל30-40 יחד עם הגדלה של הילדים וקישטתי את החדר,אם הסריקה איכותית לא רואים שזה סריקה גם בגודל גדול תלוי באיכות התמונה המקורית.

זוית חדה

משתמש רשום
תודה לכל העונים.
לא חתמנו חוזה, ויש לנו סתם כך קשר קרוב, והיא עשתה לנו מחיר מ-ע-ו-ל-ה - מבחירה שלה. כלומר, לא אנחנו ביקשנו את ההנחה, היא נתנה מעצמה בגלל הקשר.
אולי זה לא יפה לבקש דיסק במחיר הזה, אבל אנחנו מוכנים לשלם יותר, ולקבל גם דיסק.

ואת התמונות נשקול אולי לשלוח באישי למי שירצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה