קורונה תגובת השר ארדן על התנהגות המשטרה

מצב
הנושא נעול.

MERS1

משתמש פעיל
הויכוח פה הוא מטופש מאוד בעיניי. סליחה.
בשביל לדבר צריך להבין מה בדיוק קרה שם ובצורה עניינית ואובייקטיבית!
ולא פחות מכך להכיר את תושבי המקום וללמוד בצורה יסודית את ההיסטוריה של המקום!
מכיוון שזה לא באמת כך, כנראה שכל אחד כאן כותב את תחושותיו ופרשנויותיו האישיות בלבד...
חזק מאוד סו"ס מישהו כאן מדבר לעניין

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני שמח לשמוע שגם אתה לא מכיר את המשטרה
גם אני פעם חשבתי כמוך עד שראיתי כמה דברים בעינים שלי עד שדיברתי עם העו"ד שלי ושמעתי מה דעתו המקצועית על המשטרה [עו"ד רציני מאוד ע הרבה ניסיון וותק]
ואכמ"ל> ז בבקשה גם אם נתקלת בשוטר שעושה מלאכתו נאמנה תדע שנתקלת במשהו ייחודי ואתה יכול גם לפרגן לו בכל מיני דרכים אם זה במכתב למש"י על איך שהוא טוב ואנושי וכו' זה יכול לעזור לו לפעמים בכל מיני דברים וכו' אבל כלליות השוטרים זה עם של זבל חמורים עם שני רגליים כך שעם הידיים הם גם נותנים בעיטות ועוד איזה

כבר כתבתי לעיל מה אמר לי פעם איזה פסיכולוג מה הפרופיל הכללי של רוב השוטרים מה מביא אותם לעבוד בזה כוחניות רצון שליטה ועוד רק בלי לעבוד ע"ז [ראה שם באורך]

בהצלחה
לא עשיתי סקר על אחוז השוטרים הרעים מול אחוז הטובים.
אבל אני מכיר מכמה מקרים שנזקקתי לעזרת המשטרה ונתקלתי ביחס אוהד והוגן גם בבית וגם בתחנות המשטרה.
חלקם גם נתנו לי את הטלפון האישי שלהם (אל תבקשו ממני).
עצם העובדה שרק פעם אחת בתקופה ארוכה מתעוררת צעקה נגד השוטרים (שעובדים 24/7/365) מראה שהם לא כצעקתה. סימן שכן מצפים מהם להיות הוגנים ושמכירים אותם ככאלו.

MERS1

משתמש פעיל
לא עשיתי סקר על אחוז השוטרים הרעים מול אחוז הטובים.
אבל אני מכיר מכמה מקרים שנזקקתי לעזרת המשטרה ונתקלתי ביחס אוהד והוגן גם בבית וגם בתחנות המשטרה.
חלקם גם נתנו לי את הטלפון האישי שלהם (אל תבקשו ממני).
עצם העובדה שרק פעם אחת בתקופה ארוכה מתעוררת צעקה נגד השוטרים (שעובדים 24/7/365) מראה שהם לא כצעקתה. סימן שכן מצפים מהם להיות הוגנים ושמכירים אותם ככאלו.
גם לי יצא להיפגש עם כל מיני שוטרים בכל מיני תחנות ורק לאחרונה במהלך איזה עניין כלשהו יצא לי לדבר ביום אחד עם שוטרים מ4 או 5 תחנות שונות ברחבי הארץ ואח"כ גם להגיע באופן פיזי לסדר איזה עניין ואני ממש לא חוזר בי יש שוטרים טובים? התשובה היא כן וודאי אחרת כבר הייתה כאן הפיכה אבל מה הרוב חלאות אדם
הם לא היומנאים בתחנות שאותם אתה פוגש ב"כ אבל הם כן חלק גדול משוטרי הסיור וכו' ואין לי כבר כח להאריך בנידו"ז נמאס לי מכל המדור הזה אנחנו סתם מתבכיינים כאן אני אדם שאוהב לעזור וללמוד לא לשרוף זמן על התפלספויות אז שיהיה לכם כל טוב ובעז"ה אני מקווה לא להגיב יותר במדור זה בהצלחה אם מישהו צריך ממני עזרה כלשהי אז בבקשה אתם מוזמנים כל טוב ;) ;) :p :p

חציל

משתמש פעיל
התיק לא ייסגר כ"כ מהר ובהחלט ניתן להוציא ע"ז פיצויים יפים מאוד גם במדינית ישראל 2020 הרעש שהיה ע"ז בתקשורת בהחלט יעזור להם נקווה שהם יקבלו פיצוי כמה שיותר גדול

[אני מבין בעניין הזה-קראתי עשרות תקדימים של פס"ד לפיצויים כנגד המשטרה במקרה של פגיעה בחפ"מ אין לביהמ"ש מה לעשות גם אם הם מגבים את השוטר הם חייבים לפצות בשביל העולם שבחוץ וכו']
סיכויים גדולים שהתיק יסגר לטובת המשטרה
יש להם כאן עו"ד מדי טובים :confused:

שין מ.

משתמש חדש
יש מקומות שהמשטרה יודעת טוב מאוד לעשות את עבודה:
הילד חגג יום הולדת לבדו, ואז קרה הדבר המרגש הזה
ילד בבוסטון היה עצוב כי אף אחד לא הגיע למסיבת יום ההולדת שלו. אבא שלו פירסם פוסט ברשת, ומשטרת בוסטון לא איחרה להגיב. צפו

קבצים מצורפים

• getfvid_685850882225745__59-.mp4
    2 MB

מטפסת הרים

משתמש צעיר
אוקיי, מאה שערים מוסכם עלי שזה מקום חולני,
מה באשר להתנהלות בשאר הריכוזים החרדים ??
תענו בבקשה על הודעתי הנ''ל ועל הדוגמא שציינתי.
השאלה הקודמת לזה היא האם אנחנו בכל מקרה בעמדה של נגד המשטרה, או שאנחנו יכולים לראות התנהלות הוגנת ולציין את זה לשבח.
משהו תרבותי שנכנס כאן, הוא להתמרמר ולהתקרבן ברמה שכבר לא מתקבלת על הדעת.
למשל -
כותרת בכיכר השבת - זעם בציבור החרדי
על מה - שהגננות לא מלמדות בזום, כמו בכללי, ובכל אופן מקבלות משכורות, ואחר כך יהיה להן חופש גדול.
זעם???
על מי???
בחירה שלנו שהילדים שלנו לא ישבו מול מסך כל היום.
אז נוצר כאן מצב שונה עכשיו מאשר במגזר הכללי.
נדלג על העובדה הזניחה ששם מחתימים עכשיו עצומה נגד הלמידה מרחוק, שהיא לא מוצלחת.
נניח ששם זהב.
אנחנו בחרנו אחרת.
אז מה זעם?
אפשר להגיד - הגננות למעשה לא מלמדות, אז אנחנו מבקשים שיעבדו בחופש הגדול.
אפשר להגיד - אנחנו רוצים שהגננות תיצורנה קשר טלפוני לעיתים קרובות עם הילד. נגיד.
שתשלחנה דפי עבודה.
כל דבר אחר.
לדבר. להסביר.
מה זעם?
שהגננות מקבלות משכורות? אם האוצר יגיד שחרדים לא מקבלים, אז תהיו רגועים?
זה ממלא צורך נפשי כלשהו להיות אלו שתמיד מתאכזרים אליהם.

באשר למשטרה - פורעי חוק יש לא רק במאה שערים. כשאנשים חושבים שלהם מותר לעשות הכל, לחסום כבישים (ולעכב חרדים אחרים בקור / בחום / עם ילדים קטנים בבית)
לשרוף פחים,
ועוד ועוד
ואחר כך מלקטים את המקרים ששוטרים אכן הגיבו בכוחניות מוגזמת - אבל לפורעי חוק! - אז יש כאן בעיה.
ומעבר לזה - ברור שיש גם מקרים בעיתיים, ויש מצבים מזעזעים של התאכזרות, ויש שוטרים שצריכים להיות מפוטרים, מכאן ועד להכליל את כל המשטרה הדרך ארוכה.
זה סיפוק צורך רגשי שלנו.
ונכון גם, שהמשטרה היא גוף שלא מתפקד טוב, לא מספיק מקצועי, ויש לה רשימה של עוולות ומחדלים ארוכה. כמו בסיפור חטיפת הנערים, והפיגוע במרכז הרב, ועוד.
המשטרה היא גוף בעייתי שצריך לערוך בו שינויים.
וזה לא סותר שיש בה גם הרבה תפקוד יפה שמגיע עליו הכרת תודה.
נקודת המבט שמוצגת כאן על המשטרה היא מתקרבנת.

מטפסת הרים

משתמש צעיר
מי שסובל "באמת" הם תושבי מא"ש. לא יודעת איך עדיין לא ברחו משם, אני לא הייתי מסוגלת להמשיך.

הקיצונים שם השתלטו על כל השכונה, מדובר על נערים בני 14 פחות או יותר שעושים מה שמבוגרים יותר מסיטים בהם לעשות. אין קיר שלא מרוסס עליו 'שטח פלשתין', תשכחו מרבנים, אין להם כאלה וזה עושה את המצב גרוע פי כמה וכמה. לפי מה ששמעתי "הם לא הקנאים מפעם" רחוקים שנות אור מהרב עמרם בלויא ושות', לא מעניינת אותם המדינה אלא רק העקשן, עבורם זה משחק כייפי עם המשטרה 'הציונית' (שלדעתי הייתה צריכה בתחילת הדרך להגיע להסכמים עם 'הרבנים' של השכונה שהם יהיו אלו שסוגרים את בתי הכנסת, לא שזה היה עוזר לסיקריקים, הם היו מפגינים נגד הרבנים, אבל לפחות הרוב, אפילו זה שקיצוני בדעותיו, שומע לרבנים, ולא היה מרגיש שהמדינה היא זו שסוגרת ביהכנ"ס אלא המגיפה).

כל מי שמסתכל על הפגנה סטנדרטית במא"ש, רואה שם קובץ של ילדים מופרעים שלא מסתדרים באף מסגרת בארץ או בחו"ל, מכל מגזר, אשכנזים כספרדים, מן ערב רב של משוגעים, טרוריסטים במילה קצרה, שאין להם גבולות בכלל.

ועל כל זה.... באה המשטרה.

רחמיי על התושבים, הם הסובלים האמתיים.
אם זה רק ילדים, למה בסרטון של האלימות הנוראית נגד המשטרה, בשלב הראשון - כשהשוטרים רק באו לפזר מתפללים - רואים מבוגרים שמשתפים פעולה?
ולמה התושבים אף פעם לא מגנים רשמית אלימות שיש שם?
למה לא הייתה אפילו גינוי אחד על פציעה של כוננית מד"א?
ברור שיש שם הרבה שסובלים לא באשמתם, וזה באמת כואב. אבל שידברו.
וגם אנחנו כולנו! יש פה הסכמה שבשתיקה עם אלימות חמורה.
ולא רק הסכמה שבשתיקה.
מישהו פה לאורך האשכול כתב שתמיד תפקיד השוטרים הוא גם להתמודד עם אלימות.
ברצינות?
שוטרים בארצות הברית נקלעים לחילופי ירי, ואז הם מאוימים.
שוטרים כאן כשבאים לפזר קטטה אלימה בדרום תל אביב, נמצאים בסכנה.
ברור, התעסקות עם פושעים היא מסוכנת.
אבל נתקלתם במקום אחד נורמטיבי עכשיו ברחבי העולם, שבו אכיפה של צו בריאות נתקלת באלימות של זריקת מוטות ברזל לעבר שוטרים?

ברור וברור שיש לפעמים גם מצבים ששוטרים עושים עוול.
אבל אם נמשיך להיות כאלה חד צדדיים, אף אחד לא יקשיב לנו, ובצדק.

שקדנות

משתמש פעיל
אז בואו נגיד את זה בקול?
כותרות בעיתונות החרדית שמוקיעה את האלימות הנוראית הזו של התושבים?
משהו?
אם אנחנו מצדיקים ומעלימים עין, זו בעיה קשה!
זה לא מדד נכון לבדוק אם יש כותרות בעיתונים
אני יודע שכשם שמצוה לומר דבר.....
אבל זה ברור שאף אחד לא מסכים איתם, תמיד סבלו מהם בכל הדורות
בבקשה אפשר לעשות סקר קלאסי באיצקוביץ/בר אילן. לשאול אחד אחד נראה אם מישהו לא חושב שהם פשוט אנשים מטורללים נקודה, אף אחד לא מסכים איתם בכלום אני חושב שזה ברור לכל אחד מהציבור שלנו.
אולי התקשורת החילונית לא יודעת כל כך לעשות הבדלות ומערבבת מידי פעם.

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם זה רק ילדים, למה בסרטון של האלימות הנוראית נגד המשטרה, בשלב הראשון - כשהשוטרים רק באו לפזר מתפללים - רואים מבוגרים שמשתפים פעולה?
ולמה התושבים אף פעם לא מגנים רשמית אלימות שיש שם?
למה לא הייתה אפילו גינוי אחד על פציעה של כוננית מד"א?
ברור שיש שם הרבה שסובלים לא באשמתם, וזה באמת כואב. אבל שידברו.
וגם אנחנו כולנו! יש פה הסכמה שבשתיקה עם אלימות חמורה.
ולא רק הסכמה שבשתיקה.
מישהו פה לאורך האשכול כתב שתמיד תפקיד השוטרים הוא גם להתמודד עם אלימות.
ברצינות?
שוטרים בארצות הברית נקלעים לחילופי ירי, ואז הם מאוימים.
שוטרים כאן כשבאים לפזר קטטה אלימה בדרום תל אביב, נמצאים בסכנה.
ברור, התעסקות עם פושעים היא מסוכנת.
אבל נתקלתם במקום אחד נורמטיבי עכשיו ברחבי העולם, שבו אכיפה של צו בריאות נתקלת באלימות של זריקת מוטות ברזל לעבר שוטרים?

ברור וברור שיש לפעמים גם מצבים ששוטרים עושים עוול.
אבל אם נמשיך להיות כאלה חד צדדיים, אף אחד לא יקשיב לנו, ובצדק.
מה שכתבתי, זה שמבוגרים "מסיטים" את הנערים, כך שאפילו שרק נערים מופרעים זורקים, יש מאחוריהם מבוגרים מופרעים לא פחות. (ולא ראיתי את הסרטון בכלל..)
ויודעת שיש שם המוון קיצוניים. זה לא סוד. כשדיברתי על התושבים, התכוונתי על השאר. על אלה שמפחדים וסובלים מהסיקריקים. שפוגעים בהם לא פחות מאשר במשטרה.
אם פתחו פעם מכון כושר בשכונה מטעם קופת חולים שרפו את זה, אם פתח ביה"ס מסוים לבנות את שעריו בתוך מא"ש הם הפגינו נגדו, הוציאו תחבורה ציבורית מהשכונה, אסור ספריה, אסור מתנ"ס, אסור מקומונים.. ויש עוד אין ספור דוגמאות. כמו שכתבתי. מי שסובל באמת, ולא רק בעת הפגנה כזו או אחרת הם התושבים "הרגילים" ותתפלאי, יש שם המון כאלה. וישתבח שמו שאני לא גרה שם.
אז פליז לא לקשור אלי דברים שלא כתבתי, לא הצדקתי שום אלימות, ההפך. כנראה לא קראת בדיוק מה שכתבתי.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זיסי מרגליות בת ה-9 ממאה שערים שנפגעה בפניה מרימון הלם,
תיוצג ע"י משרד עורכי הדין וינרוט ושות'
בתמונה: האב (הקיצוני) בפגישה עם עוה"ד.
משטרה הם "רשעים ארורים" (בתרגום מ'אשרי יושבי ביתך'), אבל
תביעה בבית המשפט זו "מצווה", כן? אני בעד, אבל מסריח (אלי שלזינגר)
צפה בקובץ המצורף 637313
ב"ה
מעניין אותי מה יאמרו על זה, כל .....
האם על זה צריך "תרגום" מאשרי יושבי ביתך
או שכאן הוא כבר בלי תרגום
כאן הכל חשוף מהתחלה עד הסוף

לא רק שוטר אחד אלא פלוגה שלימה
ואין פוצה פה - לא מעניין את אף אחד - מה קרה אתו
מקומם ומזעזע !!!!

נערך לאחרונה ב:

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
ב"ה
מעניין אותי מה יאמרו על זה
האם על זה צריך "תרגום" מאשרי יושבי ביתך
או שכאן הוא כבר בלי תרגום
כאן הכל חשוף מהתחלה עד הסוף

לא רק שוטר אחד אלא פלוגה שלימה
ואין פוצה פה - לא מעניין את אף אחד - מה קרה אתו
מקומם ומזעזע !!!!
לכל התמימים מליצי היושר של השוטרים הצדיקים מה תענו על הסרטון אגב שימו לב שהשוטר הדוחף בכלל נמצא בצד ורץ ברשעות כדי לזכות לדחוף את הדוס

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
אפשר רק את הסרטון
זה קישורית לJDN אין לי מושג איך מורידים את הסרטון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה