כללי תגובות על השידור

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
היה מעולה תודה!
אין עליכם פרוג

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
:confused::(:mad:תספרו מילה מה היה לטובת אלו שפספסו לצערם.

סמיילי

משתמש רשום
כל הכבוד,
עלו והצליחו,
אין עליכם

SAPIR0001

משתמש צעיר
כל הכבוד למנהל הנפלא חיים
ולכל העוסקים במלאכה
מאד נהניתי

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה לכולם.

ראשית אני חייב תודות לקב"ה שסייע בידנו עם השידור
ותודות לכל מי שהשתתף.
היינו אמורים לעשות את ההרצאות אתמול באולם.
אך החלטנו להשתדרג ולאפשר לכם הגולשים פרוגיסטים יקרים להשתתף ללא מאמץ יתר וללא הוצאות של בייביסיטר.
לא האמנו עד כמה שזה יצליח.
אתמול הופתענו בענק.
לפי הסטטיסטיקה של השרת היו מחוברים המוני צופים שישבו מרותקים במשך זמן ההרצאה, הרבה מאד ממה שחשבנו.
חלק התחברו דרך ההודעות בפורום, ולחלק (בעיקר משתמשי מוזילה ומק) היתה אופציה של קישור ישיר.
עשרות שאלות זרמו לכאן במהלך ההרצאה, חלק הצלחנו 'להשחיל' וחלק נפרסם בהמשך עם תשובות.
ההרצאות היו מרתקות. בהחלט התרגשתי.

אתמול בצהרים הרגשתי די דפוק, פחדתי שזה לא יצליח. גם העו"ד לא דיבר מעולם מול מצלמה וקיר, ביקש שבכ"ז יהיה קהל. וכתבתי הודעה בפורום שמי שיכול להשתתף פיזית יעזור מאד.
הופתעתי מאד לא היה מקום לסיכה במשרד כאן.
גם הגיעו מירושלים 2 אברכים חשובים ממש צדיקים שאמרו בפשטות שהם ראו שביקשתי שיגיעו, ורצו להחזיר טובה לפרוג אז הם פשוט עלו על רכב והגיעו במיוחד, נורא התפעלתי והתרגשתי, הם לא רצו אפילו להזדהות, אשרייכם ישראל! אשרייכם !

בקיצור, סיכום ההודעה:
1. תודה לקב"ה על הסיוע.
2. תודה למשתתפים על ההשתתפות
3. תודה למרצים המקסימים.
4. תודה מיוחדת לאלו שהגיעו למשרד פרוג.

בברכה
חיים בשם כל צוות מנהלי הפורומים

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
5. תודה רבה לחיים דיקמן/הנהלת פרוג.

יצחק זלמנוב

משתמש צעיר
אין לי מילים להנהלת הפורום ואין לי מילים להרה"ח' ר' חיים הי"ו על כל מה שהוא עושה לנו הגרפיקאים העמלים על פרנסתם למחייה כל מה שיוצא מזה ששווה להיות זהב
רק רציתי לדעת הייתי צריך מסיבה לא הכי טובה לצאת מהמשרד באמצע דבריו של הרה"ח ר' עמיר כהן יש מצב לראותו שוב?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תודה רבה! מאד נהניתי!

גם כשנאלצתי בחלק מהזמן לעמוד מפאת חוסר מקום ישיבה.

היה יפה מאוד, עלו והצליחו.

ותמשיכו להפתיע תמיד.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כמה שאני עוקבת יותר אחרי התגובות על הערב הזה אני מבינה כמה הפסדתי. (זה דומה לבנין ענק שככל שמתרחקים ממנו, קולטים את הגודל שלו.)

אני מאד רוצה לדעת מתי יהיה שידור חוזר. אני ממש לא רוצה להפסיד! ועוד משהו: יהיה כנס ענק בחי? (משו כמו שנה שעברה, מנטור למהדרין...)

lew

משתמש רשום
הצלחתי לראות את ההתחלה בלבד (ילדים, טלפונים..) ונשארתי עם המון סמני שאלה.
מאוד מאוד מקווה שיהיה שידור חוזר.
ישר כח ענק על היוזמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה