עזרה תגובה הסטרית-קיצונית של ילד, האם זה עניין של חינוך?

מוח

משתמש צעיר
נכון בשלבי ספרציה ואינדבציה.
כל ילד בסביבות גיל שנתיים וכך גם בסביבות גיל חמש נהיה מרדן ועיקש.
זהו שלב מעבר בחייו והוא אורך כחצי שנה עד שנה
יתכן והמקרה המתואר לעיל הוא מקרה חריג, אבל לפחות תדעו שבחלק גדול מהמקרים אשם הגיל...
נכון
בשלבי ספרציה ואינדבציה

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דבר אחד שמעתי ממקור, שכל ילד צריך מנה של צומת לב יומית ואם הוא אינו מקבל זאת בצורה רגילה כגון: מחמאות,חובה- זמן אישי של שיתוף ודיבור עם הילד מה עבר עליו היום או משחק כלשהו ביחד ןכן פיזי : חיבוק ונשיקה וכ'ו אזי הילד ידרוש את זה בצורה שלילית ולא מרוסנת זה אומר
שככל שעוברים הימים והוא לא קבל אזי נכנס למצב של רעב צומת לב ולאחר מכן תבואנה התנהגויות חריפות או משונות כדי למשוך צומת לב מההורים,שהיא שלילית !
(לא דברתי ספציפית על המקרה הנ''ל אבל כדאי לדעת את הדברים ככלל לחיים.)
אז הורים יקרים שקוראים את הכתוב פו אתם מהיום תדאגו שלכם זה לא יקרה !
פשוט לתת את האהבה והיחס (לא מספיק הפיזי)בזמן!!!וכמה שיותר הרי זה משובח ,בהצלחה!
אני עבדתי בעבודה עם הרבה שעות וראיתי איך זה פוגע בבית בזמן איכות לילדים בלדבר איתם לחשוב עליהם ופשוט להיות בשבילם!

ובקשר למקרה, אל תראו לעולם לילד שאתם מפחדים ממנו או נבהלים , תשלטו ותהיו אדישים !! תגידו לו תרגע ותצאו מהחדר תתעסקו בדברים תכניים , וז הוא יראה אותכם והוא יבין שזה פשוט לא הולך וזהו אבל תבטיחו שלא תכנעו ולא תראו שום פחד ולחץ! וזה עובד כמו שעון!!!! הבן שלי בדיוק ככה היה ואני אמצתי את השיטה ומאז יצא מתוק!

נערך לאחרונה ב:

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי את הספר מפתח החינוך של עמוס גרין ומאז הוא שינה לי את הבית!!!!!!
נגמרו השאלות הכל ברור לכל מקרה יש שם סיבה וטיפול מדהים!! שווה לנסות!

דולה ומשקה

משתמש פעיל
יש קו יסודות הסמכות מאת הרב רפאל גריינימן שבו ניתן להבין המון על משמעת וחינוך ואת העמדה הנכונה הבסיסית שאמורה להיות בין כל הורה לילדו הן בתאוריה והן בלמידה מעשית המון מהדברים שדוברו כאן באשכול מנותחים שם בצורה ממש מרתקת ומועילה מנסיוני
באם יהיו מעוניינים אעלה את המספר [זה בתשלום דרך המערכת הטלפונית ומקבלים האזנה לשנה לכל הסדרה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה