תבנית WooComerce רב לשונית

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
חבר שלי - מנהל בית חב"ד בחור נידח אי שם בדרום אמריקה - ביקש ממני לעזור לו עם אתר למכירת אוכל ליהודים שם.

האתר צריך להכיל חנות ושיהיה רב לשוני. בנוסף, הוא צריך להיות גם rtl וגם ltr.

היות ואין תקציב גדול, ואני עושה לו את זה ללא עלות, החלטתי לקחת תבנית מוכנה של וורדפרס.

השאלה: האם מישהו מכיר תבנית יפה ומתאימה?
אם לא, מה הפרוצדורה להפוך תבנית חנות רגילה לרב לשונית?

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
הפרצדורה היא תוסף wmpl

כיום יש הרבה תבנית התוסף מגיע כחלק מחבילת התבנית

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
במקרה הזה הייתי ממש ממליץ לך לקחת תבנית שתומכת בRTL מלכתחילה. עדיף גם שתהיה כבר מתורגמת לעברית. התוסף WooComerce נראה לי מתורגם.
בדקת את פוג'ו?
אם זה לא מתאים תחפש בthemeforest משהו עם RTL. יש המון.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1801349:
במקרה הזה הייתי ממש ממליץ לך לקחת תבנית שתומכת בRTL מלכתחילה. עדיף גם שתהיה כבר מתורגמת לעברית. התוסף WooComerce נראה לי מתורגם.
בדקת את פוג'ו?
אם זה לא מתאים תחפש בthemeforest משהו עם RTL. יש המון.

אתה בעצם אומר שהריטול של התבנית יותר מסובך מהרב לשוני? זאת אומרת שאם אקח תבנית מרוטלת, לא תהיה לי בעיה גדולה להפוך אותה לרב לשונית?

KingYes

משתמש צעיר
אין לזה באמת קשר לתבנית. ברגע שהתבנית יכולה לעבוד במצב RTL/LTR זה לא משנה את השאר..

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
רב לשוני. דרום אמריקה. כולל RTL.

זה אומר: עברית + אנגלית + ספרדית + פורטוגזית. אולי גם צרפתית.

אם זה אכן כך, אנחנו יורדים מההצעות שעלו כאן, כמו פוג'ו, או לחפש בטים פורסט. כי אנחנו לא רוצים להתחיל לתרגם את המחרוזות של התבנית עצמה, לכל השפות הנ"ל. יש מספיק עבודה גם בלי זה.

צריך לחפש תבנית שתומכת בכל השפות הנ"ל. אני מכיר אחת. מאד מאד נוחה לעבודה. דיבי של אלגנט. מתורגמת ל-32 שפות. ומרוטלת לחלוטין.

וכמו שכתבו כאן, כדאי לבדוק את פולילנג. זה גם חינמי, ולכאורה יותר קל לעבודה. לעומת WPML שהוא לא חינמי, והוא קצת מנופח.

תצטרכו גם תוסף אינטגרציה, שיחבר בין החנות woocommerce, לבין התוסף הרב לשוני.
אז בבקשה:

תוסף אינגרציה לפולילנג

תוסף אינטגרציה לWPML

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Nahum;1801614:
אתה בעצם אומר שהריטול של התבנית יותר מסובך מהרב לשוני? זאת אומרת שאם אקח תבנית מרוטלת, לא תהיה לי בעיה גדולה להפוך אותה לרב לשונית?
שום דבר לא בעיה. גם הריטול לא בעיה (אם לא שצריך לערוך בשביל זה גם JS). אבל למה לעשות את זה אם יש הרבה תבניות מרוטלות. הרי הבהמות האלה (ערבים) גם כותבים מימין לשמאל.
לגבי הפיכה לרב לשוני - אף פעם לא השתמשתי עם התוספים. ואת האמת לא כ"כ מבין מה הענין בזה (אשמח להסבר). סך הכל צריך להכניס תרגום בקובץ .PO (עושים את זה על ידי POEDITOR).

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1801889:
שום דבר לא בעיה. גם הריטול לא בעיה (אם לא שצריך לערוך בשביל זה גם JS). אבל למה לעשות את זה אם יש הרבה תבניות מרוטלות. הרי הבהמות האלה (ערבים) גם כותבים מימין לשמאל.
לגבי הפיכה לרב לשוני - אף פעם לא השתמשתי עם התוספים. ואת האמת לא כ"כ מבין מה הענין בזה (אשמח להסבר). סך הכל צריך להכניס תרגום בקובץ .PO (עושים את זה על ידי POEDITOR).

לא מדברים על קובץ PO.

מדברים על תוכן משוכפל במספר שפות + סרגל שפה. בקליק אחד ניתן לעבור מאתר בעברית לאתר באנגלית, צרפתית, ספרדית.

וצריך לשמור על מבנה קישורים נכון. כלומר, שאם אתה בדף אודות, שבלחיצה על אנגלית תגיע לדף About, ואם אתה בדף Contact Us, אז בלחיצה על עברית תועבר לדף צור קשר.

לא כמו שעשו פעם 2 אתרים מקבילים (או שלא), ובלחיצה על סרגל השפה היו מועברים לדף הבית של האתר בשפה המבוקשת.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1802023:
לא מדברים על קובץ PO.

מדברים על תוכן משוכפל במספר שפות + סרגל שפה. בקליק אחד ניתן לעבור מאתר בעברית לאתר באנגלית, צרפתית, ספרדית.

וצריך לשמור על מבנה קישורים נכון. כלומר, שאם אתה בדף אודות, שבלחיצה על אנגלית תגיע לדף About, ואם אתה בדף Contact Us, אז בלחיצה על עברית תועבר לדף צור קשר.

לא כמו שעשו פעם 2 אתרים מקבילים (או שלא), ובלחיצה על סרגל השפה היו מועברים לדף הבית של האתר בשפה המבוקשת.

הבנתי.
זה מתאים לאתרים סימטריים. כלומר שיש להן מבנה ותוכן זהה בכל השפות.

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1801749:
רב לשוני. דרום אמריקה. כולל RTL.

זה אומר: עברית + אנגלית + ספרדית + פורטוגזית. אולי גם צרפתית.

אם זה אכן כך, אנחנו יורדים מההצעות שעלו כאן, כמו פוג'ו, או לחפש בטים פורסט. כי אנחנו לא רוצים להתחיל לתרגם את המחרוזות של התבנית עצמה, לכל השפות הנ"ל. יש מספיק עבודה גם בלי זה.

צריך לחפש תבנית שתומכת בכל השפות הנ"ל. אני מכיר אחת. מאד מאד נוחה לעבודה. דיבי של אלגנט. מתורגמת ל-32 שפות. ומרוטלת לחלוטין.

וכמו שכתבו כאן, כדאי לבדוק את פולילנג. זה גם חינמי, ולכאורה יותר קל לעבודה. לעומת WPML שהוא לא חינמי, והוא קצת מנופח.

תצטרכו גם תוסף אינטגרציה, שיחבר בין החנות woocommerce, לבין התוסף הרב לשוני.
אז בבקשה:

תוסף אינגרציה לפולילנג

תוסף אינטגרציה לWPML

שמואל, אתה מקצוען :)
כנראה שאלך על דיבי. תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה