התייעצות תאורת חירום מ Temu

israel0548455

משתמש רשום
שלום וברכה!
בלי להלחיץ... אבל במצב כרגע מדברים הרבה על הפסקת חשמל ארצית וכדו'
לכן אני מחפש תאורת חירום לא צריך עוצמתית במיוחד, אבל שתחזיק מעמד בערך 48 שעות...
מעדיף מאתר Temu שם זה מגיע הכי מהר, הבנתי..
אשמח לכל המלצה בנושא (לא מעל 150 -200 חנוקק)
תודה

sap13

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
לכן אני מחפש תאורת חירום לא צריך עוצמתית במיוחד, אבל שתחזיק מעמד בערך 48 שעות...
תודה
48 שעות?
איזה מנורת חירום מחזיקה כך?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
השאלה האם באמת כדאי להשקיע על מצבר של חשמל ענק בגודל של קרטון של לחם, או דומה לכך?

מה המחירים? כך אולי יהיה חשמל ליותר מ80 שעות.

ואולי להשקיע בטריות כמו שעושים לדירה לשבת ב80.000 אלף שקל, ואולי עם קולט סולארי?

(כמו שכב כתבו כאן, ראש עיריית נשר אמר שתדרכו אותו שצריך לקחת אפשרות של הפסקת חשמל של שבוע שלם)

השאלה האם לטלפונים זה יעזור, באם לא יעבוד אנטנות.

sap13

משתמש מקצוען
מי מדבר? מה קורה? מלחיץ!!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מי מדבר? מה קורה? מלחיץ!!
באם תיהיה מלחמה בצפון ח"ו
החיזבאלה שולח טילים לתחנות הכוח, ומשבית את החשמל.
אין משחקים. ראינו כבר את הכוח שלו בצפון ואת הדיוק.
צריך אורך רוח ולהתכונן הן בפיזי, והן בנפשית!
בפיזי, כל אחד שחושב על משו שחשוב לו מאוד, מנסה כעת להשיג את זה. כמו מנורת חרום, מטען נייד לפלאפון ורדיו על בטריות

israel0548455

משתמש רשום
מצטער... לא כ"כ הסברתי את עצמי כי בעצמי לא הבנתי מה אני מחפש.
תאורת חירום זה פרוז'קטור ענק ודאי שאין לי מה לעשות עם זה!
התכוונתי מין גנרטור קטן או מטען נייד ענק...
שאפשר להטעין מכשירים ובו זמנית תקע קטן למנורת לילה קטנה על הצד ש.... להרגיע את בני הבית.
יש למישהו משהו כזה? שוב עדיף קישור ב Temu..
תודה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש חנות שמוכרים מטען נייד של 80.000 או 90.000 זה מטעין בUSB וזה טוב להטעין טלפון הרבה פעמים ואולי גם למנורת לילה.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש חנות שמוכרים מטען נייד של 80.000 או 90.000 זה מטעין בUSB וזה טוב להטעין טלפון הרבה פעמים ואולי גם למנורת לילה.
כמה זה עולה בערך? ואני לא ממש מבין במספרים אז כמה זמן זה אמור להחזיק מעמד? (נגיד קצת תאורה ומטען פלאפון)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
עולה 180 היכן שאני ראיתי
בפוטו מן במודיעין עילית.

הבנתי שבחנויות של קמפינג וטיולים יש גם כאלו דברים.
וכן דברים שנטענים מהשמש....

רוב המטענים הניידים המספיקים להטענה אחת של פלאפון או אפילו 2 או 3 זה 10.000mAh

כמובן אפשר לחפש אצל גוגל

NewDesign

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה!
תודה
צריך להזהר עם האתר הזה, עדיין לא מצאו שהוא מאובטח במאה אחוז ויכול להיות שזה פישינג והוא אוסף נתונים של לקוחות.
יש עליו כמה כתבות ברשת על העניין הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה