תאונה תאונת דרכים פגע וברח

מושי ל

משתמש פעיל
היום עמדתי בתחנות אוטובוס ורכב רוצה לעקוף אוטובוס עולה על המדרכה ודרוס לי את את הכף רגל הלכתי לצילום יש לי שתף דם וכאובים
לא ראיתי מה היה הנהג ואני לא ידוע אם הנהג בכלל רואה שדרוס אותי השאלה האם יש מה ללכת להגיש תלונה זה יכול לסבך אותו אני לא ידוע מי היה הנהג ואם יהיה לי מזה תועלות
תודה לילה טוב

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
א. פגע וברח זה עונש כבד מבחינת החוק, אבל דבר ראשון אם נפצעת ויש לך מזה נזק / קושי בתפקוד, מישהו אמור לשלם לך על זה, וזה הנהג הפוגע.
ב. נהג שרוצה לעקוף אוטובוס ולכן הוא מרשה לעצמו לעלות על מדרכה אפי' שיש שם אנשים, הוא נשמע לי אדם סופר מסוכן, לא אכפת לו אם יפגע במישהו, העיקר שלא יעכבו אותו ב5 דקות...
שאלה קשה, אבל תחשוב אם מחר האיש הזה לא יהיה אכפת לו לעשות את זה שוב, וזה יגמר יותר גרוע. בני ברק (הכוונה - הרחוב החרדי) לא אמורה להפוך למערב פרוע כמו בג'נין, זה מסוכן לנו.

נערך לאחרונה ב:

צחית

משתמש מקצוען
היום עמדתי בתחנות אוטובוס ורכב רוצה לעקוף אוטובוס עולה על המדרכה ודרוס לי את את הכף רגל הלכתי לצילום יש לי שתף דם וכאובים
לא ראיתי מה היה הנהג ואני לא ידוע אם הנהג בכלל רואה שדרוס אותי השאלה האם יש מה ללכת להגיש תלונה זה יכול לסבך אותו אני לא ידוע מי היה הנהג ואם יהיה לי מזה תועלות
תודה לילה טוב
אתה יכול להגיש תלונה
והוא יגיד שלא שם לב אז יורידו לו
אולי את הברח

האלמוני

משתמש מקצוען
תודה לילה טוב
אתה חייב להגיש תלונה גם לטובתך.
גם אם זה כאב חלש עכשיו, א"א לדעת מה יהיה בהמשך, ואם תצטרך להיעדר מהעבודה וכדו', תמיד תוכל לתבוע את הביטוח שלו.

**Moko**

משתמש מקצוען
תמיד ניתן להגיש תלונה ולצבור עדי ראייה או לחילופין להסתמך על מצלמות שמפוזרות ברחוב (או באוטובוסים שהיו ליד)

פ.נ

משתמש מקצוען
עדיף שיהיה לך עדים כל עוד אין לך מקווה שיהיה לטובתך

למעשייה

משתמש פעיל
לכאו' ראוי לשאול מורה הוראה מוסמך.
ייתכן שמדובר באברך שיכול להסתבך משמעותית בגלל התלונה.

הכי טוב לנסות להשיג תיעוד ממצלמות האבטחה באיזור של מס' הרכב, ואח"כ לנסות לאתר את הנהג עצמאית.

מושי ל

משתמש פעיל
א. יש לי שלש מספרים של עדים
ב' מונית לטרם 35
צילום 96 נו בסדר
לא נירא לי שיש מצלמות של אנשים
זה היה בירושלים תחונה שפע חיים גולדה מאיר

ראובן 23

משתמש מקצוען
גם במקרה שלט משיגים את פרטי הנהג הפוגע במידה ותגיש תלונה תוכל לקבל את הביטוח מקרנית שזה קרן לאנשים שמעורבים בפגע וברח או במקרים של נהג ללא ביטוח או רישיון וכדו'.
אבל כל זה מותנה כמובן בהגשת תלונה מסודרת במשטרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה