בקשת תפילה תאונה קטלנית בתחנת רב שפע, תתפללו!

מצב
הנושא נעול.

רעותי התותי

משתמש רשום
צילום מקצועי
זעזוע בירושלים מהתאונה הקשה ברחוב שמגר, סמוך לקניון רב שפע, בו נהג אוטובוס איבד שליטה ודרס הולכי רגל שעמדו בתחנה. מאגד מסרה בתגובה כי "מדובר בתאונת דרכים קשה וקטלנית בקו 402 ברחוב שמגר בירושלים שנסיבותיה הראשוניות לפי שעה בלתי ברורות. הן תיבדקנה בשעות הקרובות על ידי בוחני משטרת ירושלים ואגד". לדברי אגד, התאונה נגרמה מתקלה בבלמים של האוטובוס. בחברה מסרו כי הנהג הוא יהודי-ישראלי שעובד כנהג בחברה מזה 17 שנים "ונחשב מאד ומיומן". עוד מסרו כי הוא החל את יום עבודתו בשעה 19:00.

ח"כ ישראל אייכלר, המתגורר בסמוך, הגיב לתאונה: "לבי על חלליהם. כולנו עם המשפחות הדואבות וחרדתנו לעתיד לבא. ושוב תאונה מחרידה בעומס התחבורה האדיר שנוצר ברחובות ירמיהו שמגר ורוממה. אנו תפילה להצלת נפשות אך חובתנו למנוע סכנת נפשות. ה' ירחם".

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוקד השיבם. ער''ן.gif

חדזי

משתמש מקצוען
בעלי עם ארבעת ילדיו היו שם דקה אחרי הארוע
הבת שלי התעקבה עם האופניים ולכן ב"ה הם ניצלו בנס!
הבת שלי בטראומה... יש לה בחילות היא מבוהלת מאוד ובוכה...
היא לא ראתה אנשים על הרצפה אבל אנשי ההצלה צרחו עליה לעזוב את המקום והיא היתה על אופניים והסתבכה...
מה עושים
אם את רוצה אתן לך מתנדבת מחוסן להתייעצות

D

Deleted 66182

אורח
תפנו איתה עכשיו למיון שיגיבו לטראומה
ככל שהתגובה מיידית ונכונה כך הפגיעה לעתיד מתמעטת
תרגישו טוב!
כדאי להתייעץ עם איש מקצוע! לעיתים המגע הנוסף עם גורמי רפואה מעצימים את הטראומה.
בשלב ראשון כדאי: להיות במקום מוכר לחבק להקשיב לשדר אמפטיה ורוגע עד כמה שניתן
להסביר לה שזה נורמלי מה שהיא מרגישה כי היא ראתה ושמעה דברים מבהילים ומפחידים
לפנק עם משהו-אם תרצה בכלל
להתייעץ מיידית עם סיוע: עזר מציון, הצלה, חפ"ק מקומי, איש מקצוע (תפני באישי אתן שמות וטל')
לשדר תקווה שבעז"ה יבואו ימים טובים יותר, אמן.
לאפשר לה לישון לידכם, להשאיר אור וכד'מה שיעשה לה טוב
בימים הקרובים לתת לה לפרוק ולהביע-כבר תקבלו הדרכה. תרגישו טוב!

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
קוראת את ההודעות ובוכה
בוכה על אנשים צעירים שקיפחו את חייהם
על ילדים קטנים שהם קרבן ציבור על כולנו
על בחורה במצב לא יציב עם קטיעת גפיים
על פצועים בגוף ובנפש
על נהג אומלל שחייו נהרסו!
על גלות, גלות
על השכינה שבצער!!!

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחותי הייתה באמצע קניה ב'אושר עד'
שמעו כמה בומים ואחרי זה צעקו מחבל ופיגוע
היא רצה לכיוון יציאת חירום הסתתרה שם עם עוד עשרות אנשים
עד שפתחו את הדלתות של היציאת חירום ליד הירקות
וברחה הביתה
היא הגיעה הביתה כולה מפוחדת ורועדת
ואמרה לאמא שלי שהיה פיגוע ליד אושר עד
אמא שלי מיד ביררה ושמעה שזה תאונה

אני מאמין שכמותה יש עוד עשרות ומאות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
קוראת את ההודעות ובוכה
בוכה על אנשים צעירים שקיפחו את חייהם
על ילדים קטנים שהם קרבן ציבור על כולנו
על בחורה במצב לא יציב עם קטיעת גפיים
על פצועים בגוף ובנפש
על נהג אומלל שחייו נהרסו!
על גלות, גלות
על השכינה שבצער!!!
נורא.
קשה להכיל.
שומעים מהבית סירנות ובוכים איתן

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
חברה לירגעעעעעע בבקשה
רמב"ם הלכות תעניות:
ודבר זה מדרכי התשובה הוא. שבזמן שתבוא צרה ויזעקו עליה ויריעו ידעו הכל שבגלל מעשיהם הרעים הורע להן ככתוב עונותיכם הטו וגו'. וזה הוא שיגרום להסיר הצרה מעליהם.
אבל אם לא יזעקו ולא יריעו אלא יאמרו דבר זה ממנהג העולם אירע לנו וצרה זו נקרה נקרית. הרי זו דרך אכזריות וגורמת להם להדבק במעשיהם הרעים. ותוסיף הצרה צרות אחרות. הוא שכתוב בתורה והלכתם עמי בקרי והלכתי גם אני עמכם בחמת קרי. כלומר כשאביא עליכם צרה כדי שתשובו אם תאמרו שהיא קרי אוסיף לכם חמת אותו קרי.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איזה אסון נורא!!

שתי ילדות ואישה נהרגו הערב (חמישי) בירושלים כתוצאה מאוטובוס שאיבד שליטה והתנגש בעוצמה בתחנה מחוץ לקניון "רב שפע" שברחוב שמגר. שלוש ההרוגות - ילדה כבת 3, אישה בשנות ה-30 לחייה, וילדה בת 7 - בנות אותה משפחה. צעירה בת 21 נפצעה באורח קשה, ומצבה לא יציב. שני פצועים בינוני, בהם ילד בן 6, ושלושה פצועים במצב קל. ששת הפצועים פונו לבתי החולים שערי צדק והדסה בעיר.

D

Deleted 66182

אורח
אחותי הייתה באמצע קניה ב'אושר עד'
שמעו כמה בומים ואחרי זה צעקו מחבל ופיגוע
היא רצה לכיוון יציאת חירום הסתתרה שם עם עוד עשרות אנשים
עד שפתחו את הדלתות של היציאת חירום ליד הירקות
וברחה הביתה
היא הגיעה הביתה כולה מפוחדת ורועדת
ואמרה לאמא שלי שהיה פיגוע ליד אושר עד
אמא שלי מיד ביררה ושמעה שזה תאונה

אני מאמין שכמותה יש עוד עשרות ומאות
הרבה כוחות! כדאי לקבל סיוע ולהתייעץ כנ"ל. אנשים וילדים שהיו בסביבה חוו פחד מוות, איום, חרדה, בהלה
אפילו ש"לא קרה להם כלום" ב"ה שלא היו במקום עצמו אך הם נקראים נפגעים עקיפים. תרגישו טוב

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
מצב הפצועים - אהרן רבינוביץ: לבי"ח שערי צדק והדסה עין כרם פונו 6 פצועים. 1 במצב קשה, (צעירה כבת 21), 2 בינוני, בהם ילד כבן 6, ושלושה קל, בהם ילד כבן 4 ותינוקת.

אריה ארליך: ‏רחוב שמגר בירושלים הוא אחד הצירים המפחידים ביותר בעיר. מורד תלול, עמוס במאות הולכי רגל בכל רגע נתון, קניון וחנויות שוקיי חיים משני הצדדים - ומאות אוטובוסים שנוסעים במורד הציר התלול והסואן בין הולכי הרגל. כל יום קורה שם נס - הלילה לא.

מצב
הנושא נעול.
פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה