...שפרינלה רוצה להבהיר...

אלונה יקואל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני בהחלט מבקשת סליחה עם פגעתי במארגנים בצוות המנהלים ובכל מי שהיה אחראי על הכנס.
ראוי לציין שהכנס היה מושקע איכותי ועל רמה,היה כיף לראות את הבנות ולא הייתה לי שום כוונה לדבר על הכנס רע.
אז אם השתמע מדבריי דברי השמצה על הכנס אני לוקחת את דבריי בחזרה.
כן, ואחזור על זה שוב- היו דברים בעייני דברים שלא היו מתאימים לרוח המקום.
בעייני! והדברים שכתבתי היו מופנים לנו כיוצרים מהמגזר החרדי והדתי שעלינו להיזהר שבעתיים בכל מה שקשור למראות..
ולא למרצים-הם לא יודעים את הכללים...אנחנו צריכים להישמר.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני בהחלט מבקשת סליחה עם פגעתי במארגנים בצוות המנהלים ובכל מי שהיה אחראי על הכנס.
ראוי לציין שהכנס היה מושקע איכותי ועל רמה,היה כיף לראות את הבנות ולא הייתה לי שום כוונה לדבר על הכנס רע.
אז אם השתמע מדבריי דברי השמצה על הכנס אני לוקחת את דבריי בחזרה.
כן, ואחזור על זה שוב- היו דברים בעייני דברים שלא היו מתאימים לרוח המקום.
בעייני! והדברים שכתבתי היו מופנים לנו כיוצרים מהמגזר החרדי והדתי שעלינו להיזהר שבעתיים בכל מה שקשור למראות..
ולא למרצים-הם לא יודעים את הכללים...אנחנו צריכים להישמר.
אין לך על מה להתנצל. זכותיך להביא את דעתך. יאללה פחות דיבורים ויותר שיתוף עבודות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה