'שעת התנדבות' | נתקלתם בזה?

הני כגנס

משתמש מקצוען
שלום וברכה!
מתעניינת לגבי זכויותיי - - -
מורה מ"מ מקום ע"ב שנתי. (מ"מ שנתי)
שהודיעו לי עכשיו ששעה שבועית אחת - היא שעת התנדבות - ואני לא אמורה לדווח עליה - וכמובן לא לקבל משכורת עליה.
מכירות דבר כזה? הוא חוקי?
אשמח לתשובה דחופה!!!

הני כגנס

משתמש מקצוען
יתכן לגמרי.

ישנם מקומות שבהם שעת ההתנדבות היא לפי היקף משרה
לדוג' מורה עם משרה מלאה תתן שעה שבועית לעומת מורה עם 10 שעות שתתן שעה חודשית.

אשמח לראות את החוק כתוב. יש לך את זה???
זה נשמע לי פשוט לא הגיוני שמורה מ"מ שמקבלת לפי שעות - ואין זכויות על חופשים וכו', ועם כל זה היא צריכה להעניק שעת התנדבות על חשבונה הפרטי.

ורסצ'ה

משתמש מקצוען
לדעתי לא חוקי אבל אני כשהתחלתי זה היה תנאי להעסקה
כך שאין לי אפילו זכות להתלונן

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה!
מתעניינת לגבי זכויותיי - - -
מורה מ"מ מקום ע"ב שנתי. (מ"מ שנתי)
שהודיעו לי עכשיו ששעה שבועית אחת - היא שעת התנדבות - ואני לא אמורה לדווח עליה - וכמובן לא לקבל משכורת עליה.
מכירות דבר כזה? הוא חוקי?
אשמח לתשובה דחופה!!!
שערוריה!!!!!
בושה, בושה, בושה.

אני מתבייש בשביל הנהלת הרשת.

ורסצ'ה

משתמש מקצוען
בד''כ בבתי ספר קירוב הם דורשים את זה בתור התנדבות כלפי הילדים (בד''כ בבתי ספר כאלה יש בעיה תקציבית ואז כל מורה צריכה לתרום בחינם.
אגב מכירה מישהי שעובדת בסמינר של חסידות כלשהיא ובכל חודש היא צריכה להפריש סכום מסויים עבור המוסדות אז ככה שבכל מקום קיים המושג הזה.

הני כגנס

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים,
אשמח לקבל את פרטי החוק כתובים - אם יש.

אגב - הלייקים (תגובת ה'אהבתי') מיועדת כמובן כהוקרה לעונים, ולא כהוקרה לתוכן המרגיז...:(

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בד''כ בבתי ספר קירוב הם דורשים את זה בתור התנדבות כלפי הילדים (בד''כ בבתי ספר כאלה יש בעיה תקציבית ואז כל מורה צריכה לתרום בחינם.
אגב מכירה מישהי שעובדת בסמינר של חסידות כלשהיא ובכל חודש היא צריכה להפריש סכום מסויים עבור המוסדות אז ככה שבכל מקום קיים המושג הזה.

אם יש באמת בעיה תקציבית אז מומלץ שנרגיש את זה בחיסכון בתוכניות מפוצצות ולא במשכורת של המורות.
על אותו רעיון הכרתי בית ספר שחייב (!!!) מורות לתת 100₪ כל חודש לפרויקט ההסעות של החינוך העצמאי.
בזמן שברוב בתי הספר ביקשו.. ( וזה גם התנהל בהרגשה של חובה..)

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
סליחה שאני מעצבנת את כולם,
מה יקרה אם המ"מ תתרום שעה אחת מזמנה למען המוסד?! בתור מי שהחלה את דרכה במילויי מקום ורצתה מאוד לעשות רושם חיובי כדי לקבל קביעות, תרמתי מזמני החופשי הרבה מעבר לשעה אחת.

ואם מנהלי המקום יחשפו באותה שעה לרמת המוטיבציה שלך, לנאמנותך למקום ולמסירות שיש בך- זה בסך הכל פועל לטובתך!

כל ההתחשבנויות על הפכים הקטנים אולי מוציאים את המ"מ צודקת, אבל לגמרי לא מורווחת.

שבולת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה יקרה אם המ"מ תתרום שעה אחת מזמנה למען המוסד?! בתור מי שהחלה את דרכה במילויי מקום ורצתה מאוד לעשות רושם חיובי כדי לקבל קביעות, תרמתי מזמני החופשי הרבה מעבר לשעה אחת.

ואם מנהלי המקום יחשפו באותה שעה לרמת המוטיבציה שלך, לנאמנותך למקום ולמסירות שיש בך- זה בסך הכל פועל לטובתך!

כל ההתחשבנויות על הפכים הקטנים אולי מוציאים את המ"מ צודקת, אבל לגמרי לא מורווחת.

מה שנכון נכון!

שימו לב! בד"כ שעת ההתנדבות מוכנסת בחוזה העבודה. כך שמבחינת חוק - אם חתמת על החוזה לא יכולה להיות לך שום טענה.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

לא נכון,
להתנדב בתור מ"מ זה להוכיח את יכולתיך בתחומים נוספים להעשרת בית הספר
ולא ללמד שעה נוספת בהתנדבות!!!

וסתם כך,
כל התנדבות שהופכת לחובה היא לא בהרגשה טובה,

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

בימינו אין קשר בין ההשקעה של המורה למשרה שתקבל!!
אפשר לשמוע ממך כמה שנים היית ממלאת מקום?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה