דרוש מידע שערים למחברות >> אולי המוכשרות דפרוג יעלו לטובת הכלל שערים שאפשר להשתמש ולהנות מהם

עזר כנגדו

משתמש פעיל
אנגלית1.jpgאנגלית.jpg

דרך חדשה

משתמש מקצוען
אשכול מקסים! במיוחד בשבילי...
רק מנסה להבין (אני מהדור הישן שציירו ידנית ורק הכריכה היתה מודפסת)
השערים המוצעים לעיל הם להדבקה בעמוד השער או דוגמאות להעתקה באופן ידני??
לא מכירה את הרעיון שמדביקים שער....

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שאלה לי.. כגרפיקאית
מה יותר מושקע, שערים מצוירים ידנית או ממוחשבים?
אישית, אני חושבת שמשהו ידני מראה יותר על השקעה.

אני הרבה פעמים משתדלת דווקא לצייר ולכתוב ידנית.
אבל לפעמים כשאין זמן..תכל''ס עושים תיק תק במחשב. ויוצאת תוצאה מהממת.
אבל אני יודעת בוודאות שהמורה מעריכה יותר משהו ידני, וגם הילדה.

השנה ספציפית שילבתי לאחותי גם וגם דווקא יצא מהמם.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשכול מקסים! במיוחד בשבילי...
רק מנסה להבין (אני מהדור הישן שציירו ידנית ורק הכריכה היתה מודפסת)
השערים המוצעים לעיל הם להדבקה בעמוד השער או דוגמאות להעתקה באופן ידני??
לא מכירה את הרעיון שמדביקים שער....
גם אני מהדור שלך ואני לא מתחברת לרעיון הזה בכלל, למה לא לתת לילדה לגלות קצת יצירתיות ולצייר משהו בעצמה? זה לא צריך להיות מושלם.
ואם כבר יש ציירת במשפחה- אז בטח ידני, למה צריך עוד שכפול בעמוד הראשון? לדעתי זה ממש תקוע.
אולי יום אחד יתנו את כל החומר בשכפולים שגם לכתוב לא יהיה צריך?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני מהדור שלך ואני לא מתחברת לרעיון הזה בכלל, למה לא לתת לילדה לגלות קצת יצירתיות ולצייר משהו בעצמה? זה לא צריך להיות מושלם.
ואם כבר יש ציירת במשפחה- אז בטח ידני, למה צריך עוד שכפול בעמוד הראשון? לדעתי זה ממש תקוע.
אני בעד ידני.
לגבי לתת לילדה, תלוי בגיל..
מסכימה איתי שלא תתני לילדה בא' ב' שער לעצמה..
לדעתי גם לא בג'.
אולי יום אחד יתנו את כל החומר בשכפולים שגם לכתוב לא יהיה צריך?
זה כבר קיים לצערנו.
בדיוק אתמול הראתה לי מישהי מחברת של תלמידה בכיתה גבוהה יחסית.
במקצוע-נושא מסוים שלא אמור להיות שם מי יודע מה שכפולים, הרוב (אם לא הכל) אמור להיות כתוב ומסוכם ידנית.
בכ''א זה מה שאני זוכרת מעצמי כשהיינו בגיל הזה...

אבל המחברת הייתה כל כולה מלאה בשכפולים מודבקים מכריכה לכריכה...

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עד איזה כיתה מכינים שערים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה