עזרה שעון מעורר לאנדרואיד

צורבא מרבנן

משתמש חדש
בס"ד
לאחר חיפוש של הרבה אפליקציות של שעון מעורר לאנדרואיד מצאתי אפליקציה שנראית לי הכי נורמלית (ובגרסה שהשגתי היא עברית מלאה) אבל כשאני מנסה להוסיף התראה הוא אומר לי גרסת האפליקציה הזו פגה אנא הורד את הגרסה האחרונה של האפליקציה.

אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי את הטובה הזאת ולהוריד לי קובץ APK של האפליקציה ולהעלות לפה זה יעזור לי מאוד.

מדובר על האפליקציה הזו:

caynax alarm clock

נ.ב. אני עם נטפרי ולכן לא מצליח להוריד את האפליקציה מאתרים להורדת אפליקציות.

תודה מראש לעוזרים

לוי אלי

משתמש מקצוען
ניסיתי להעלות...
נראה לי שלא ניתן להעלות סוג קובץ זה בפורום פרוג...
אולי אני טועה...
תפתח אשכול חדש ותשאל איזה סוגי קבצים ניתן להעלות לפורום (סיומת atk וכדו')

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לאחר חיפוש של הרבה אפליקציות של שעון מעורר לאנדרואיד
אם מעניין אותך לבדוק, אפליקציית Alarmy מן הסתם תעיר גם את מי שישן עמוק עמוק עמוק... הווליום מאוד מאוד גבוה, ואפשר להגדיר משימה מסוימת שצריך לעשות על מנת לכבות את השעון המעורר. למשל אפשר להגדיר משימה של צילום תמונה בקצה השני של הבית, וזה פשוט מכריח לקום מהמיטה.

לוי אלי

משתמש מקצוען
אם מעניין אותך לבדוק, אפליקציית מן הסתם תעיר גם את מי שישן עמוק עמוק עמוק... הווליום מאוד מאוד גבוה, ואפשר להגדיר משימה מסוימת שצריך לעשות על מנת לכבות את השעון המעורר. למשל אפשר להגדיר משימה של צילום תמונה בקצה השני של הבית, וזה פשוט מכריח לקום מהמיטה.
Alarmy חסום לי למשל (אתרוג)

צורבא מרבנן

משתמש חדש
ניסיתי להעלות...
נראה לי שלא ניתן להעלות סוג קובץ זה בפורום פרוג...
אולי אני טועה...
תפתח אשכול חדש ותשאל איזה סוגי קבצים ניתן להעלות לפורום (סיומת atk וכדו')
בס"ד
זה סוג של סיעתא דשמיא שלא הצלחת כי אני מאמין שלא הייתי מצליח להתקין את זה בדרך הזאת כי אח"כ ניסיתי להוריד דרך חבר ולשלוח אלי ולא הצלחתי להתקין.
מה שקרה בסוף שהשתמשתי עם אפליקציה אחרת שהיא כן הצליחה להתקין לי דרך שירות העדכון שלה לאפליקציות.
תודה רבה בכל אופן על העזרה

לוי אלי

משתמש מקצוען
בס"ד
זה סוג של סיעתא דשמיא שלא הצלחת כי אני מאמין שלא הייתי מצליח להתקין את זה בדרך הזאת כי אח"כ ניסיתי להוריד דרך חבר ולשלוח אלי ולא הצלחתי להתקין.
מה שקרה בסוף שהשתמשתי עם אפליקציה אחרת שהיא כן הצליחה להתקין לי דרך שירות העדכון שלה לאפליקציות.
תודה רבה בכל אופן על העזרה
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה