עזרה שעה וחצי המתנה בטלפון - ללא מענה - רשת בית יעקב..

mina

משתמש מקצוען
אני כבר שעה וחצי בטלפון עם רשת הגנים בית יעקב... ואין מענה..
התחלתי במיקום 5 בתור, אחרי שעה וחצי המיקום שלי 2
באחד הם סוגרים את המוקד...
חייבת להשיג אותם בעניין קייטנות חנוכה - למישהו יש דרך לעזור??

פ.נ

משתמש מקצוען
אני כבר שעה וחצי בטלפון עם רשת הגנים בית יעקב... ואין מענה..
התחלתי במיקום 5 בתור, אחרי שעה וחצי המיקום שלי 2
באחד הם סוגרים את המוקד...
חייבת להשיג אותם בעניין קייטנות חנוכה - למישהו יש דרך לעזור??
יש להם עומס
תפני אולי לעמותת לביא

r.e.d.

משתמש מקצוען
את רוצה להרשם לעבוד לקיטנה?
או משהו אחר?

אברום 613

משתמש פעיל
מי מפעיל אצלכם את הצהרון/קיטנה ?
איזה רשת- בית יעקב בעצמה או פתחיה או משהו אחר

mina

משתמש מקצוען
בפרוספקט ששלחה הגננת, רשום "ניצני פתחיה" (למטה רשום - בית יעקב, עיריית אשדוד וכד'..)
אבל יופעל ע"י ניצני פתחיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה