תנו לי ביקורת שנה של מתיקות...צחוק ויופי!

רבקי K

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אשמח להערות והארות.
שנה טובה לכולנו!!
מוקתנת.jpg

רבקי K

משתמש פעיל
צילום מקצועי
וואו
תמונה מאלפת!!!
תודה כיף לשמוע.
בסיעתא דשמיא

מושלם מושלם!!
ילדות בובות!
מסכימה איתך... בובות כאלו לא מוצאים!!
אויש שזה מתוק!!
תודה.
מהמם!!

אם זה עדיין לא נשלח להדפסה0 תוזיזי קצת את הכיתוב פנימה שלא יחתך לך.
בזכותך תיקנתי לפני ששלחתי להדפסה. תודה צדיקה!
תמונה מהממת!!
ואוווו
מתוקות אש!!
תמונה יפה
הבוקה מאחור מקסים
תפיסה מהממת
טנקס. מחממות את לב.
באמת מתיקות!
הכיתוב בול:)
תודה. הוזזתי אותו בשביל שלא יהיו פשלות....
ריבקי אני גאה בך!!!
פשוט מהמם!
לאה אם את אומרת אני רגוע לגמרי.
תודה וסליחה אל הנדנודים...

רבקי K

משתמש פעיל
צילום מקצועי

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממש מתוק!!!
ילדות מתוקות בלי עין הרע, אהבתי את הנעליים של הקטנה!
תמונה יפה, והחיוכים שלהן משמחים

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה