שמלת כלה מושקעת > למכירה

• פותח הנושא KAM
  • פורסם בתאריך

KAM

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• IMG_1955.jpg
    KB 484.9 · צפיות: 15
  • IMG_1954.jpg
    KB 664.2 · צפיות: 10

sh12

משתמש מקצוען
שמלה מדהימה! יפה מיוחדת!!!!!
ורואים את ההשקעה!!!

[אבל למה למכור? היא לא רוצה שוב פעם? רוב הילדות שאני מכירה לא מוותרות על תחפושת כלה במשך כמה שנים... וגם אם היא לא התחפושת הרישמית, כיף לילדה להחליף במהלך הפורים ולהיות פתאום כלה... הן כל כך אוהבות את זה...]

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
וואו!!
כשיהיו לי בנות, כזה אני רוצה...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחיר? ומה אורך השמלה?

ir

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מי יודעת איפה משיגים תחתית מתנפחת לתחפושת כלה?

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה עוד רלוונטי? ממש שמלה מושקעת ויפה.
אני ממש רוצה אותה, כזה דבר אני מחפשת.
רק תני מידה ומחיר...

KAM

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הייתי נורא שמחה לחפש אותה שוב עם זה...
אבל היא כבר בכתה א'. בבי"ס עדיין מתחפשים לכלה??

מחיר, מידה ופרטים נוספים במייל שנתתי למעלה.

שרי 1

משתמש פעיל
נכתב ע"י ir;1192725:
מי יודעת איפה משיגים תחתית מתנפחת לתחפושת כלה?

יש גמחי"ם שנותנים בחינם בבני ברק
תסתכלי במדריך הטלפוני בגמחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה