מידע שימושי שמירת קובץ כpdf

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי,
כאשר אני מורידה קובץ מאתר מסויים, אני רוצה לשמור אותו כpdf ובמחשב מסויים הוא לא נותן לי (בשאר המחשבים כן)
מישהו יודע אולי מה הפתרון לבעיה?
(אם אני לוחצת על הsave as לא מופיע שם הpdf)
1625674955186.png

שוהם307

משתמש מקצוען
@ELO נראה שאין בכלל סיומת לקובץ השני (בתמונת מסך שהעלית).
תוסיף לבד סיומת PDF
יש לפתוח את התיקייה בה מאוחסן הקובץ>תצוגה>יותר בכיון של צד שמאל יש להסיר את ה V מסיומות שמות קבצים. ואז תבדוק אם יש בכלל סיומת לקובץ, אם יש תנסה להחליף את הסיומת ל PDF
אם אין, תוסיף לבד, פשוט הקלד .PDF אחרי שם הקובץ. לזכור לעשות נקודה לפני שאתה מקליד PDF.

• תודה
Reactions: ELO

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@ELO נראה שאין בכלל סיומת לקובץ השני (בתמונת מסך שהעלית).
תוסיף לבד סיומת PDF
יש לפתוח את התיקייה בה מאוחסן הקובץ>תצוגה>יותר בכיון של צד שמאל יש להסיר את ה V מסיומות שמות קבצים. ואז תבדוק אם יש בכלל סיומת לקובץ, אם יש תנסה להחליף את הסיומת ל PDF
אם אין, תוסיף לבד, פשוט הקלד .PDF אחרי שם הקובץ. לזכור לעשות נקודה לפני שאתה מקליד PDF.
תודה, אכן אין סיומת לקובץ, גם כאשר אני מציגה את סיומות הקבצים.
אבל, במחשב אחר זה כן יורד עם סיומת, מה זה יכול להיות?
העניין הוא שאני מורידה המון קבצים כאלו בשביל עבודה שוטפת... ואני רוצה שהם ירדו עם סיומות.
זה עניין של הגדרה במחשב שלי?או שאולי של מי שמעלה את התכנים לאתר?

הרבי משה

משתמש רשום
בגירסאות ישנות של אופיס לא היתה את האפשרות של שמירה כפי די אף ויתכן שמדובר בגירסא ישנה יותר.

שוהם307

משתמש מקצוען
תודה, אכן אין סיומת לקובץ, גם כאשר אני מציגה את סיומות הקבצים.
אבל, במחשב אחר זה כן יורד עם סיומת, מה זה יכול להיות?
העניין הוא שאני מורידה המון קבצים כאלו בשביל עבודה שוטפת... ואני רוצה שהם ירדו עם סיומות.
זה עניין של הגדרה במחשב שלי?או שאולי של מי שמעלה את התכנים לאתר?

אף פעם לא שמעתי על כזה דבר, מן הסתם יבואו המומחים ויסבירו,
אבל לעת עתה יש פתרון, כאשר יש את החלונית של שמירה בשם, תוסיף לבד את הסיומת כדי שירד עם סיומת, ולא לשכוח לעשות נקודה לפני הסיומת.

• תודה

מאיר 4134

משתמש מקצוען
היי,
כאשר אני מורידה קובץ מאתר מסויים, אני רוצה לשמור אותו כpdf ובמחשב מסויים הוא לא נותן לי (בשאר המחשבים כן)
מישהו יודע אולי מה הפתרון לבעיה?
(אם אני לוחצת על הsave as לא מופיע שם הpdf)
צפה בקובץ המצורף 925849

מה פירוש כשאת מורידה קובץ ?

מאיזה סוג הוא במקור שאת רוצה אח"כ להמיר אותו לPDF ?

רבקי וחני

משתמש מקצוען
לפעמים שאת לוחצת על "הדפס" ואין במחשב חיבור למדפסת זה גם שומר את זה כPDF

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה פירוש כשאת מורידה קובץ ?

מאיזה סוג הוא במקור שאת רוצה אח"כ להמיר אותו לPDF ?
זהו, שתמיד כשהייתי מורידה מהאתר הוא היה יורד לי כpdf לאחרונה הקובץ יורד ללא סיומת ואני רוצה שימשיך לרדת כPDF.

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זהו, שתמיד כשהייתי מורידה מהאתר הוא היה יורד לי כpdf לאחרונה הקובץ יורד ללא סיומת ואני רוצה שימשיך לרדת כPDF.
אפשר ללחוץ על הדפסה ואז שמירה כPDF
1626102279678.png

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה