דרוש מידע שמות משפחה של אשכנזים וספרדים

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רובין-ספרדים ואשכנזים
מנלה-חסידים וגם אתיופים
פורת-ספרדים ואשכנזים

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי בבנין שכנים משפחת אלברט - ספרדים ובסמינר היתה לי מורה חסידית באותו שם משפחה

גבריאלוב - שם משפחה שהוא גם בשימוש בין יוצאי בוכרה וגם בציבור החסידי קיים

נערך לאחרונה ב:

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כלל כל בעלי המקצוע רווחים כשם משפחה בכל המגזרים: חזן, סופר, מלמד, סנדלר וכו'

Queenit

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מימון - גם אשכנזי וגם ספרדי
אזרחי חושבת שגם כן אשכנזי

eden24696

משתמש מקצוען
כהנוביץ. כן כן, זה גם שם משפחה לספרדים.
עובדה שיש לי שכן שקוראים לו כהנוביץ כבר הרבה שנים, בערך מאז שהבן הבכור שלו היה בן חמש, והוא אוכל קטניות, לא לציטין, קטניות ממש! בפסח.
בצחוק כן?

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כהנוביץ. כן כן, זה גם שם משפחה לספרדים.
עובדה שיש לי שכן שקוראים לו כהנוביץ כבר הרבה שנים, בערך מאז שהבן הבכור שלו היה בן חמש, והוא אוכל קטניות, לא לציטין, קטניות ממש! בפסח.
הוא שינה שם

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סתם מסקרן - למה את צריכה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה