עזרה שמות לגיבורי סיפורים

מצב
הנושא נעול.

Kenyonit

משתמש מקצוען
פרוט מפורט ומדוקדק על השמות הנ"לף

ארוך מידי

מזכיר לי את השם שרוליק(עיין ערך הספר שינדאנו)

מזכיר לי את עדי בשביל בת

ארוך מידי

לא מתאים לו

באים בחשבון ואין לי כח לפרט את כולם.
(על תום כבר חשבתי אבל הזכיר לי עבד כושי...)
מזכיר לי לוזר...
:eek:

הכל מזכיר לך משהו.. וואו..

מה האופי של הדמות שלך?
אולי ככה נוכל למצוא לה שם בלי סטיגמות
(ותום לדעתי - נשמע יפה. יש שיר:"היי תום", לי זה הזכיר אותו..)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תכל'ס, אנחנו חייבים יותר פרטים בשביל לדעת איך לתפור את החליפה.
תני:
רקע (יהושפט זרובבלי, תומאס דון שיראז, אגם נהרי?)
מדינה (פרידריך דיטרשמיט, אנדרו ג'קסון, בוריס חארושובסקי?)
או לפחות אזור (שו סונג סון, הארי הודיני, חגי דגני?)
מגדר (ולנטינה סְלים או צ'ארלי צ'אפלין?)
וכולי....

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זולר?
אם כבר אז כבר:
ותמיד אפשר לקרוא בשם המקורי: נשמה שירדה לעולם בערב שבת בין השמשות. (קרדיט לשלמה קרליבך).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה