שליחת מייל מתוך אקסס

FullTime

משתמש מקצוען
עשיתי איזה תוכנה לשליחת מיילים לרשימת לקוחות עם הקוד הזה
ומשום מה כשהוא אוחז במייל ה18-20 הוא נתקע ומפסיק לשלוח.

הבעיה יכולה להיות אולי זכרון של המחשב? או מה?

אפקטיביות

משתמש צעיר
תוסיף דיבאגר לאתר איזה מייל יוצר את הבעיה. ייתכן שהכתובת שגויה, וייתכן שג'ימייל חוסם אותך כשרואה שאתה שולח סדרתי.
ותוסיף DoEvents להעביר את ניהול הזיכרון לידי המעבד.

FullTime

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סבתא111;2459275:
תוסיף דיבאגר לאתר איזה מייל יוצר את הבעיה. ייתכן שהכתובת שגויה, וייתכן שג'ימייל חוסם אותך כשרואה שאתה שולח סדרתי.
ותוסיף DoEvents להעביר את ניהול הזיכרון לידי המעבד.

לגבי 1
זה לא קורה בכתובת מסויימת, עשיתי לו לכידת שגיאות ואמרתי לו שימשיך למייל הבא...

לגבי 2
איך אני אמור לשים אותו?
עכשיו שמתי אותו בתוך ה while שעובד לפי הרשומות למשלוח
אחרי הסליפ..

מקודם שמתי לו sleep לבד של 5 שניות והוא נתקע..

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ככל הנראה מדובר במגבלה של גוגל, כדי שתיבות המייל הפרטי שלהם (לאפוקי מהמסחריים) לא ישמשו למערכות דיוור.

FullTime

משתמש מקצוען
נכתב ע"י moishy;2461160:
ככל הנראה מדובר במגבלה של גוגל, כדי שתיבות המייל הפרטי שלהם (לאפוקי מהמסחריים) לא ישמשו למערכות דיוור.

לא נראה, זה היה אמור להחזיר לי את השגיאה.
מה שאני מדבר, זה תוקע את התוכנה, נראה כמו שגיאת זכרון.

אנסה לשלוח עם DoEvents , ונראה אם זה ייתקע.

FullTime

משתמש מקצוען
בקיצור, אחרי בדיקה יצא לי:
אם אני שולח לכתובות ג'ימייל לבד. זה עובר.
כשיש בין הכתובות כתובת זרה - אוקיי מייל/012/אתרוג
אם זה עומד אחרי תחילת הרשימה - ה20 ברשימה למשל, אז זה נתקע,
אם הוא בתחילת הרשימה זה כן עובר

מה יכול להיות?

FullTime

משתמש מקצוען
עכשיו נוצר בעיה נוספת
מיילים שנשלחים לOK מייל או ל012
מגיעים לנמען בג'יבריש

מה אפשר לעשות עם זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה