דרוש מידע שליחת וקבלת הודעות ווצאפ למייל!!. שירות חדש?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עובד לי רגיל...

יש מספר שונה
אני וחברה שלחנו וזה הגיע לוואצפ עם מספר שונה...
ככה הם עצמם אמרו לי במענה לשאלתי. אולי יש להם כמה מספרים בודדים?! בכל מקרה, מספר וירטואלי לכל אחד, ידרוש מהם להחזיק הרבה מכונות וירטואליות עם וואטסאפ ואז המחיר שהם יגבו אמור להיות גבוה הרבה יותר.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
פתחתי שני חשבונות ושלחתי משניהם למספר שלי
וזה הגיע מאותו מספר ששיך לחשבון עסקי של החברה
ופשוט בכל הודעה כתוב מי שלח
משהו בסגנון הזה

קיבלת הודעה חדשה מאת משה.

שלום

*נשלח משירות שליחה וקבלת הודעות מהמייל לווטסאפ*
https://xlservices.net/WhatsappToMail

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
כנראה עוד יהיה יותר יעיל
טכנולוגיות כאלה מאריכות את הזמן שנוכל להסתדר בלי סמארטפון
ואם מישהו ישאל אם מילא ווטסאפ אז למה לא בסמארטפון
טוב ברור שזה פחות נוח
ופחות ממכר

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני בנטפרי ועבד לי טוב
ופתאום היום נשלח לי הודעה שהשירות נחסם
מישהו יודע למה??
מישהו לא מבין למה חסמו את זה?

יש קבוצות וואצפ שליליות לחלוטין ששולחות מסרים לא טובים

לא הגיוני לחסום את זה?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איך נטפרי יכולים לחסום מיילים אישיים שאני שולח מגימייל?
לא הגיוני

מה שראיתי שחסום זה הגישה להרשמה למיזם הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה