שכירים - מה הייתם מעדיפים לקבל מהבוס לפורים

געציל

משתמש פעיל
משלוח מנות סטנדרטי מרשים, או מתנה קטנה יחסית עם חבילת שוקולד? (בהנחה שלקראת פסח מקבלים מתנה מרשימה יותר)

nc

משתמש סופר מקצוען
אני אוהבת דברים קטנים וטובים, האריזות המרשימות לא עושות לי את זה.

רק ברכה

משתמש מקצוען
אני אישית לא הייתי רוצה לקבל משלוח מנות - ז"א מוצרי מזון - יש מספיק משלוחים ושטויות וזה לא מיוחד!!!

הייתי מעדיפה שווה ערך לקבל מתנה ואפילו לא לקבל ובפסח שהבוס ישקיע יותר ממה שתכנן... ( לדוגמא אם תכנן לתת מכשיר חשמלי שיתן מכשיר עוד יותר איכותי)
אני לא יודעת מה הרמה שאת רוצה להשקיע

aser

משתמש מקצוען
היינו מעדיפים שישלח מאשר שלא ישלח... כמו שהוא עושה היום...:rolleyes:

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
הייתי מעדיפה משכורת כפולה...;)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קופצת..
מה אפשר לקנות לעובדות רווקות מתנה לפסח? התקציב כ100ש"ח. (ולא מוצרי ללין וכד')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה