כללי שיתוף ||| גלופה לספר שלושה הטבעות

horovitz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הכריכה עברה תיקונים ושיפוצים עד לתוצאה שמצאה חן בעיני הלקוח.
תגובות והערות יתקבלו בשמחה.
חדש.jpg

קבצים מצורפים

• חדש.jpg
    חדש.jpg
    1 MB · צפיות: 28

יודלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יפה מאוד! אפשר למכור רק כריכות, זה ייחטף...
כטירון בתחום קטונתי מלהביע דעה, אך בכ"ז שם הספר בשדרה נראה לי ריק מעט, אולי כדאי לשלב סביבו איזשהו עיטורון?

נערך לאחרונה ב:

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מדהים. ומתאים!!

בשדרה תוסיף שחור דחוף וכן עוד קצת כסף זה ממש ריק ולא מתאים לחזית...
תשתמש עם אותם עיטורים שהשמשת בחזית גם בשדרה...

בהצלחה!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אני מצטרף להנ"ל

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מאוד יפה! את הקטע של במשנת וכו' הייתי משאיר כמו שהיה מקודם.. השינויים האחרים מצויינים

אבל אני לא מבין למה בחזית יש 3 גלופות ובשדרה רק אחת... (אני רואה את זה כמעט בכל הכריכות שלך...)

מוישי מאדיגרף

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מאוד יפה! את הקטע של במשנת וכו' הייתי משאיר כמו שהיה מקודם.. השינויים האחרים מצויינים

אבל אני לא מבין למה בחזית יש 3 גלופות ובשדרה רק אחת... (אני רואה את זה כמעט בכל הכריכות שלך...)
אני מתאר לעצמי שזו תוצאה של השקעה בחזית והזנחת השידרה.
כדאי היה להעלות הדמיה יותר נכונה מבחינת הנראות שלה,
בגדול, הכיוון מיוחד ויצירתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה