שיר של בנים בנושא תפילה

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• דדי גראוכר - 04-ואני תפילתי.mp3
    2.9 MB · צפיות: 22
  • 01-כל המתפלל.mp3
    3.8 MB · צפיות: 26
  • - ואני תפילתי.mp3
    6 MB · צפיות: 30
  • ישראל פרנס - 06-תפילת הילד.mp3
    4.2 MB · צפיות: 44

מרחב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הייתי שמחה לשמוע עוד סגנונות
ואולי יש למשהו שיר של ילדות-לקניה(לא יקר מידי)

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תני כיוון מוגדר יותר, אורך? מטרה? יש לך עניין להיצמד לז'אנר מסויים?

מרחב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
השיר צריך להופיע במקהלה של הבנים ובמצגת עם הסרטות שלהם בהתאם לתוכן השיר
אורך עד 5 דקות
שיר יפה לא שקט מידי שיהיה לו קצב טוב לילדים מילים חמות מרגשות ויפות
ת-ו-ד-ה

רחלי פרנקל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש לי שיר מרגש מאד בנושא התפילה עם פלייבק מוכן של שירת בנים.
תוכלי לפנות אלי באישי או ב-0527170006.
יש לי משהו נוסף שהוא גם בנושא התפילה אך משהו יותר קצבי.
הרעיון שלו הוא תפילה במשך כל שעות היממה בקשות שאנו מבקשים על דברים פשוטים במשך היום כמו כשחוצים כביש - שנגיע בשלום, או שיהיו לנו חברים טובים... (כל מיני סיטואציות) גם לשיר הזה יש לי פלייבק מוכן עם שירת בנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה